رفتن به مطلب

دیالوگ های ماندگار ؛

ارسال های توصیه شده

‏شب سردی‌ست. بخاری خاموش است، لامپ‌ها خاموش است، گربه‌ها ساکت‌اند، هوا حتما ابری‌ست. من اینجا گوشه رختخواب حس یک گمشده را دارم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

‏و می‌دانی چه بر سرم آمد؟ انتظارات خودم و دیگران، از توانایی‌ام پیشی گرفت و حسرت خوردن آغاز شد. دست از تلاش کشیدم و روزها قوت غالبم حسرت بود و حسرت و حالا ببین، حتی از توانایی خویش هم عقب مانده‌ام.

لینک به دیدگاه

ما چه بیهوده جوان شدیم و چه بیهوده‌تر از آن گذر کردیم. ما چه بیهوده به دار تفکراتی که انتخابمان نبود آویخته و چه بیهوده قربانی شدیم.

لینک به دیدگاه

نیمه‌ره ایستاد. حمقِ خفته در امیدِ جماعت را تماشا کرد، بر اندوخته‌های نیستی‌اش قدری افزود و با کوله‌باری از هیچ به سویِ بی‌انتها روانه شد.

لینک به دیدگاه

‏هر شب لب می‌گزید و چنگ می‌زد به موهایش. صدا نداشت، تاریک بود، تصویر هم نداشت. اما آشوب بود، چه آشوبی بود، چه آشوبی‌.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ در 15:14، فندق گفته است:

تا وقتی که ما به حیوونا رحم نمی‌کنیم
عوضیای حیوونم به ما رحم نمیکنن
چیزی که عوض داره گله ندارد

🌹

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، فندق گفته است:

نیمه‌ره ایستاد. حمقِ خفته در امیدِ جماعت را تماشا کرد، بر اندوخته‌های نیستی‌اش قدری افزود و با کوله‌باری از هیچ به سویِ بی‌انتها روانه شد.

🌹

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، فندق گفته است:

‏شب سردی‌ست. بخاری خاموش است، لامپ‌ها خاموش است، گربه‌ها ساکت‌اند، هوا حتما ابری‌ست. من اینجا گوشه رختخواب حس یک گمشده را دارم.

🌹

لینک به دیدگاه

افسانه‌ها در مورد چشمای قهوه‌ای میگن اگر کسی رو دیدین که چشم‌ هاش قهوه‌ایه بدونید که خدا موقع خلقت ، یک کمی از خاک بهشت رو ریخته توی چشم‌هاش .

لینک به دیدگاه

هرموقع خواستید بفهمید یکی دوستتون داره یا نه، تا دیر وقت باهاش چت کنید، هی طولش بدید طولش بدید، اینقدر باهاش چت کنید تا خودتونم خسته شید، بعد اگه دیدین اون با تمومِ این وجود هنوزم از حرفاتون خسته نشده بدونید دوستتون داره، اون دوست داشتن باعث شده هیچ وقت از حرفای شما خسته نشه، ولی اگه دیدین دیر سین زد یا یهو رفت بدونید علاقه ای نیست و براش مثل افراد عادی هستید .

لینک به دیدگاه

نمیدونم شما به افرادی که کم میارن چی میگید اما حامد ابراهیم پور خیلی قشنگ میگه که:
به رقص مرگ میان تنت ادامه بده،
نفس بگیر و به جان کندنت ادامه بده.

لینک به دیدگاه

یه روزی همه ی زخمهای زندگی خوب میشه.
اما بعضی حرفا هیچوقت فراموش نمیشه.
نه که چون حرفه تلخه،  نه .
چون کسی بهت میگه که انتظارشو نداشتی.
رفتار بعضی از آدما هیچوقت از ذهنت پاک نمیشه.
شاید اون رفتار از نظر خیلیا بد نباشه اما فقط خودِ تویی که میفهمی چقدر به خاطر رفتارش داغون شدی.
بعضی وقتا باید سکوت کنی و فقط به خاطر خودت پیگیر چیزی نشی
اما هیچوقتم یادت نمیره که چی بهت گذشت تا " گذشت "

لینک به دیدگاه

بهترین دیالوگی که شنیدم و به شدت بهش معتقدم اینه : اونایی که منو میشناسن هیچوقت به من شک نمیکنن و اونایی که بهم شک دارن هیچوقت منو نمیشناسن.

لینک به دیدگاه

گفت : من نه اونقدری که به نظر میاد خوشحالم و نه اونقدری که فکر میکنی ناراحتم، من فقط همونقدری که به نظر نمیاد و فکر نمیکنی خالیم، همین ...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...