رفتن به مطلب

دیالوگ های ماندگار ؛

ارسال های توصیه شده

اگه مخدر بودی، باهات اور دوز می‌کردم.
اگه دریا بودی، غرقت می‌شدم.
اگه جنگل بودی، توت گم می‌شدم.
اگه آسمون بودی، برات پرواز می‌کردم.
اگه مشروب بودی، دائم الخمر می‌شدم.
اگه جادو بودی، هری پاتر می‌شدم.
اگه خودکار بودی، نویسنده می‌شدم.
اگه کتاب بودی، دانشمند می‌شدم.
اگه زندگی بودی، معجون جاودانگی می‌خوردم.
اگه جهنم بودی، آتیش گرفتن و با جون و دل
می‌پذیرفتم.
اگه قهوه بودی، تا ابد بیدار می‌موندم.
اگه سرطان بودی، واست می‌مردم.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

شیک و آیس لته که هیچی، کنارت حتی چای نبات تو استکان باریک هم میچسبه. بام تهران و پل طبیعت که هیچی، کنارت حتی روی پل هوایی نشستن هم میچسبه. مهمونی و پارتی که هیچی، کنارت حتی فوتبال دستی تو پارک هم میچسبه. پیتزا و همبرگر که هیچی، کنارت حتی فلافل چرک و کثیف سر چهارراه هم میچسبه‌. دراگ و الکل که هیچی، کنارت حتی کام گرفتن از بهمن هم میچسبه. ویلای کردان و دماوند که هیچی، کنارت حتی زندگی کردن تو دل شلوغی و دود و دم تهران هم میچسبه. مهم نیست کجا باشم، تو چه شرایطی باشم، حالم چطور باشه، مهم اینه که وقتی هستی از دنیا و همه‌ی آدماش بی‌نیازم.

لینک به دیدگاه

من راجع به تو چیزی نمیگم اما تو از چشمام سرازیر میشی، همون تیری میشی که قلبم میکشه، موج عصبی میشی که از سَرَم رد میشه، بی حوصلگی تمام روزم میشی، میل نداشته‌ام به غذا میشی، دود میشی میزی تو ریه‌ هام، overthink آخر شبام میشی، بی‌خوابیام میشی.

لینک به دیدگاه

بغلت می‌کنم، وقتی که کلمه ای برای بیان احساساتت نداری. زخمای روحتو پیدا می‌کنم و می‌بوسمشون. حرفای نگفتتو از توی چشمات می‌خونم و پیشت می‌مونم. نمی‌ذارم تسلیم بشی. نمی‌ذارم عقب بکشی. وقتی زمین خوردی و نای بلند شدن نداری؛ دستتو می‌گیرم و رو به جلو هلت می‌دم. کنارتم تا با حضورم دلت گرم بمونه. نمی‌ذارم توی تاریکی گم بشی. نور می‌شم. فانوس می‌شم و راهتو بهت نشون می‌دم. وقتی هوای زندگیت ابریه، بارون می‌شم و می‌بارم تا حالت بهتر شه. ازت دور نمی‌شم. باهم درستش می‌کنیم. ما بهم نیاز داریم.

لینک به دیدگاه

تو رو می‌‌خوام برای پنجاه سالگی، شصت سالگی، هفتاد سالگی، تو رو می‌خوام برای خونه‌ای که تنهاییم، تو رو می‌‌خوام برای چای عصرانه، تلفن‌ هایی که می‌زنن و جواب نمیدیم، تو رو می‌خوام برای تنهایی، تو رو می‌‌خوام وقتی بارون است، برای راهپیمایی آهسته‌ دوتایی، نیمکت‌ های سراسر پارک‌های شهر، برای پنجره‌ بسته و وقتی سرما بیداد می‌کنه، تو رو می‌خوام برای پرسه‌ زدن‌ های شب عيد، نشون‌ كردن يک جفت ماهی‌قرمز، تو رو می‌خوام برای صبح، برای ظهر، برای شب، برای همه‌ عمر.

لینک به دیدگاه

در نهایت منی که تو قدرشو ندونستی، عشق خودشو پس می‌گیره و این عشق رو به خودش می‌ده و یک روزی یک نفر بهتر از تو دوستش خواهد داشت، به هر شیوه ای که تو نتونستی.

لینک به دیدگاه

گاهي دوست داشتن پنهان بماند قشنگ تر است
بايد درك كرد
بايد فهميد
بايد كشف كرد ؛
« دوست داشتن دل ميخواهد نه دليل »

لینک به دیدگاه

‏بدم میاد، بدم میاد از اینایی که تا سرشون گرم میشه آدم رو فراموش میکنن، از آدم هایی که موقع مود پایینشون و تو تنهایی هاشون و بیکاری هاشون یادت میفتن و تا چهارتا آدم میبینن جوگیر میشن و همه چیز یادشون میره و ولت میکنن و میرن دنبال مسخره بازی های خودشون..

لینک به دیدگاه

ما تو ریاضی یه مفهومی داریم:
به نام یونیک یونیک ینی منحصر به فرد یعنی یه دونه درواقع یعنی بی مانند بی مثال یعنی یگانه یعنی بی همتا یعنی شبیهش نیست توعم یونیکی شبیهت وجود نداره : ))♥️

لینک به دیدگاه

گاهی پیش میاد

برای داشتن بعضی چیزها تو زندگیمون
خیلی عجله می کنیم

و وقتی نمیشه
احساس نا امیدی می کنیم.

اماهر چیزی زمانی داره
و حکمتی پشتش هست که
ما نمی دونیم..
پس صبور باشیم.

لینک به دیدگاه

روانشناسی میگه :
کسی که برای چیزهای کوچک گریه میکند بی گناه است و قلب پاکی دارد
اگر کسی سر مسائل احمقانه و کوچک عصبانی شود ؛
"به عشق بیشتری نیاز دارد"

لینک به دیدگاه

وجود دارن دخترایی که مهربونن، نسبت به پول بی‌تفاوت‌اند، وفادارن، کم توقع‌اند اما نیست پسری که بتونه دلشونو بدست بیاره..!

لینک به دیدگاه

زندگی ساختنی است
نه ماندنی
بمان برای ساختن
نساز برای ماندن

منتظر نباش...
کسی برایت گل بیاورد
خاک را زیرورو کن...

بذر را بکار
از آن مراقبت کن...

خود صاحب گل خواهی شد

لینک به دیدگاه

بچه بودیم؛ گم که میشدیم، میدونستیم مامانمون رو گم کردیم. و مطمئن بودیم اگه همونجا بمونیم مامانمون پیدامون میکنه.
الان گم شدیم. نه میدونیم کجاییم، نه می‌دونیم کی و چی رو گم کردیم. هر چقدرم همینجا بمونیم هیچکس پیدامون نمیکنه

لینک به دیدگاه

غسان کنفانی یه نصیحت فوق العاده میکنه و میگه:
"آنچه را که غمگینت میکند، فاش نکن! مگر برای آن کسی که مدام خوشحالت میکند!"

خلاصه یعنی اینکه حرف دلتونو یا برای خودتون نگه دارید یا ببرید پیش کسی که ناراحتیتون ناراحتیشه، و خوشحالیتون خوشحالیش..!

لینک به دیدگاه

کلمه [ Irripetibile ]
یعنی کسی که هر چقدر زمان بگذره بازم واست تکراری نمیشه...
و هر روز بیشتر از روز اول دوسش داری،
مثل یه عشق تکرار نشدنی ♥️

لینک به دیدگاه

‏کافیه یه چند وقت حالت خوب نباشه ، اونوقت میبینی چه ساده همه چشم روی خوبی هات میبندن و فقط ازت فاصله میگیرن تا حالِ بدت رو تحمل نکنن !.

لینک به دیدگاه

اونایی که همو واقعا دوست دارن ؛
در سخت ترین زمان ها و مشکلات و دوری
حتی توی بحث و دعواهاشونم
به همدیگه وفادار میمونن .
چون یاد گرفتن به تعهدی که موقع حال خوبشون
دارن ؛ در زمانِ سختی و حال بدشون هم پایبند باشن!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...