رفتن به مطلب

دیالوگ های ماندگار ؛

ارسال های توصیه شده

روانپزشک: چی اینقدر خنده داره؟ جوکر: من فقط به یک شوخی خنده دار فکر کردم. روانپزشک: می‌تونی برای منم تعریف کنی؟ جوکر: تو نمی‌فهمی. این فقط بین من و اونه

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بخند برای اینکه این کار مردم رو گیج می‌کنه ، بخند برای اینکه این کار آسون‌تر از توضیح دادن ، درباره اون چیزیه که از درون داره تو رو می‌کشه

لینک به دیدگاه

یادت میاد؟ یه نقل قول از کتابی که خودت خونده بودی رو بهم گفتی؟ گفتی خورشید بخاطر سایه هاست  که میتونه به خوبی بدرخشه! حتی با اینکه نمیتونن با هم یکی بشن سایه همیشه با فاصله کنارشه ؛ پس خورشید هیچ وقت تنها نبود و تونست بدرخشه

لینک به دیدگاه

این دنیا همیشه این مدلی بوده ... پر از آدمایی که ازم متنفر بودن تحسینم میکردن توی کارم سرک می کشیدن و... ولی حتی یکم هم کامل  من رو نمی شناختن

لینک به دیدگاه

تا میتونی به خودت اجازه درخشیدن بده . زندگی حتما نباید کامل و عالی باشه تا بدرخشه... این لحظه های کوچیکن که باعث میشن زندگی بدرخشه و خوشبختی حسیه که وقتی اون لحظات کنار هم قرار میگیرن تجربه میکنی //♡

لینک به دیدگاه

میدونی زخم های صورتم برای چیه؟ من یه همسر داشتم، زیبا بود.قمار بازی میکرد و یه عالمه بدهی بالا آورده بود.طلبکارا صورتشو خطخطی کردن.ما پولی برای جراحیش نداشتیم.میخواستم بدونه که زخماش برای من اهمیتی نداره، برای همین یه تیغ گذاشتم تو دهنم و این کارو کردم(منظورش بریدن صورت خودشه که شکل لبخنده). میدونی بعدش چی شد؟ نتونست اینجوری منو ببینه و ترکم کرد. حالا همیشه میخندم

لینک به دیدگاه

اگر بردی، زندگی می کنی. اگر شکست بخوری، می میری. اگر نجنگی، نمی توانی برنده شوی!

ویرایش شده توسط فندق
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۲۰ در 13:14، فندق گفته است:

میدونی زخم های صورتم برای چیه؟ من یه همسر داشتم، زیبا بود.قمار بازی میکرد و یه عالمه بدهی بالا آورده بود.طلبکارا صورتشو خطخطی کردن.ما پولی برای جراحیش نداشتیم.میخواستم بدونه که زخماش برای من اهمیتی نداره، برای همین یه تیغ گذاشتم تو دهنم و این کارو کردم(منظورش بریدن صورت خودشه که شکل لبخنده). میدونی بعدش چی شد؟ نتونست اینجوری منو ببینه و ترکم کرد. حالا همیشه میخندم

صورت منم خطی هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...