رفتن به مطلب

⚜️ تسـت شخـصـیت شـنـاسی⚜️

نیلوفرآبی

ارسال های توصیه شده

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 ساعت قبل، نیلوفرآبی گفته است:

سلام عزیزم صبحت بخیر ❤️❤️

شماره A

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، نیلوفرآبی گفته است:

خودم میشینم از جامم بلند نمیشم ، رومم میکنم سمت پنجره که نبینمشون عذاب وجدان بگیرم بعدا 😊😊😊😊

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Timmy گفته است:

خودم میشینم از جامم بلند نمیشم ، رومم میکنم سمت پنجره که نبینمشون عذاب وجدان بگیرم بعدا 😊😊😊😊

احسنت به شما

فکر کنم دهه ۹۰ باشین😅😅

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۹ در 00:28، نیلوفرآبی گفته است:

منم فک‌کنم c

لینک به دیدگاه

جــواب=ممنون از تمام دوستای عزیزم که محبت کردن شرکت کردن🙏

مادر و نوزاد

اگر در تست روانشناسی تصویری تصمیم گرفتید صندلی را به مادر و نوزاد بدهید، یعنی شما فردی قانون دوست هستید و همیشه کوشش می کنید از قانون پیروی کنید. همچنین، هنگام درک احساسات بقیه بسیار همدل هستید. شما شخصی با ابتکار عمل هستید و تقریبا هر تصمیمی که می گیرید، تصمیمات خوبی است.

پیرزن

اگر تصمیم گرفتید صندلی را به پیرزن بدهید، یعنی شما از آن دسته افرادی هستید که همیشه کمک به سالمندان را در اولویت قرار می دهید. شما قلب لطیفی دارید و خیلی از خود گذشتگی می کنید تا به دیگران کمک کنید.

تست رواشناسی تصویری؛ مرد معلول

اگر مرد معلول را انتخاب کردید، یعنی شما دوست دارید به اولویت های زندگی خود توجه کنید، اما شاید نسبت به افراد اطراف خود بی اطلاع باشید. شما فردی بسیار منطقی هستید و تصمیمات خوبی می گیرید، اما باید به احساسات بقیه هم توجه داشته باشید.

زامبی

اگر تصمیم گرفتید صندلی را به زامبی بدهید، یعنی شما علاقه زیادی به محیط خود ندارید و یا شاید به چیزهای که بر شما تاثیر نمی گذارند توجه نمی کنید. شما دوست ندارید با همسالان خود باشید. بنابراین از نظر کارشناسان شخص خودخواه محسوب می شوید.

لینک به دیدگاه

صندلی را به چه کسی میدهید؟

خودمC🤔

صندلی ها پشت سرش خالیه

@Niloofar @Elnaz @Topaz @3amane@cursed angel @selvam @Timmy @GiSoU  @Sahar_96@ATILA @kambiz_landar @Asalam @Asal @ashkan @نیلوفر @Sogol @گندم24 @بمب انرژی @Armin_music @Venusi@نیکا000000 @فریحا @علی @پرواز@حسین138 @Ufo @Queen@zeus gladiator @Anna 021 @ReLIFE @Miss nedaa @miss ZAHRA @فندق@Narges23 @pumpkin @مریم۲۵

@ɑɍɛẕőǚ @آقای پسر @Shirinn @maahya@mahan @Mreza @Milatii @AliX @Miss little @asemoon@RoyaAA @Dark Angel @زانکو  @AvAa@HosseiN @Kereshmeh @سعیده@دل آرام

و بقـیـه دوسـتان عزیز لطف کنن شرکت کنند خوشحال میشم•••

پشت سرش خالی هست

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

هرچی میکشم از دست همین قلب لطیف و از خود گذشتگیه🥲😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...