رفتن به مطلب

روز جهانی زن،مادرم-_-

ارسال های توصیه شده

مادر؛ الهه مهربانی
دنیای کودکی‌ام سرشار از طنین دل انگیز توست، تمام خاطرات کودکی‌ام را خط به خط با نام تو نوشته‌ام و همیشه تو را می‌ستایم. مادر،‌ ای لطیف‌ترین گل بوستان هستی،‌ ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده‌ام سازد.مادر، در ستایش دنیای پرمهرت، ترانه‌ای از اخلاص خواهم سرود و گلدسته‌ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت. شکوه عشق را در زمزمه‌های مادرانه‌ات می‌یابم و انگیزه خلقت را از قلب پرمهرت می‌خوانم.

مادر، بوسه بر دستان خسته تو جانم را زنده می‌کند و دیدار تو عشق را در دلم به ارمغان می‌آورد. ایمانم از دعای توست و خدایم را از زبان تو شناخته‌ام، عبادت را تو به من آموخته‌ای.

مادر،‌ ای الهه مهر، تو گلی خوشبو از بهشت خدایی که گلخانه دلم از عطر تو سرشار است، از تبار فاطمه‌ای و گویی وجود تو را با مهر فاطمه سرشته‌اند. پس همیشه دعایم کن چراکه دعایت سرمایه فردای من است.

مادرم، به پاس آنچه به من داده‌ای، به ستایش محبت‌های بی اندازه‌ات، و به وسعت همه خوبی‌هایت دوستت دارم و با صدای بلند می‌گویم: روزت مبارک

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

۱ ساعت قبل، حسین138 گفته است:

مادر؛ الهه مهربانی
دنیای کودکی‌ام سرشار از طنین دل انگیز توست، تمام خاطرات کودکی‌ام را خط به خط با نام تو نوشته‌ام و همیشه تو را می‌ستایم. مادر،‌ ای لطیف‌ترین گل بوستان هستی،‌ ای باغبان هستی من، گاهِ روییدنم باران مهربانی بودی که به آرامی سیرابم کند. گاهِ پروریدنم آغوشی گرم که بالنده‌ام سازد.مادر، در ستایش دنیای پرمهرت، ترانه‌ای از اخلاص خواهم سرود و گلدسته‌ای از مهر بر گردنت خواهم آویخت. شکوه عشق را در زمزمه‌های مادرانه‌ات می‌یابم و انگیزه خلقت را از قلب پرمهرت می‌خوانم.

مادر، بوسه بر دستان خسته تو جانم را زنده می‌کند و دیدار تو عشق را در دلم به ارمغان می‌آورد. ایمانم از دعای توست و خدایم را از زبان تو شناخته‌ام، عبادت را تو به من آموخته‌ای.

مادر،‌ ای الهه مهر، تو گلی خوشبو از بهشت خدایی که گلخانه دلم از عطر تو سرشار است، از تبار فاطمه‌ای و گویی وجود تو را با مهر فاطمه سرشته‌اند. پس همیشه دعایم کن چراکه دعایت سرمایه فردای من است.

مادرم، به پاس آنچه به من داده‌ای، به ستایش محبت‌های بی اندازه‌ات، و به وسعت همه خوبی‌هایت دوستت دارم و با صدای بلند می‌گویم: روزت مبارک

روز همه فرشته های زمینی مبارک باشه

الهی ک سایشون همیشه بالا سرمون باشه: ))😍🪽🩵

لینک به دیدگاه

هم اکنون، numb گفته است:

روز همه فرشته های زمینی مبارک باشه

الهی ک سایشون همیشه بالا سرمون باشه: ))😍🪽🩵

آمین یا رب العالمین🌸🌹

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، حسین138 گفته است:

مادر؛ الهه مهربانی

خدا حفظشون کنه🙏🏻🌹🌹

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، حسین138 گفته است:

مادر،‌ ای لطیف‌ترین گل بوستان هستی،‌ ای باغبان هستی من، 

یاد انشای دوران مدرسه زنده شد. 🦋🌸خیلی عالی بود.🌸🌸👌

این روز زن با اون‌روز زن که در تقویم ما هست   فرق داره؟

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، حواصیل گفته است:

یاد انشای دوران مدرسه زنده شد. 🦋🌸خیلی عالی بود.🌸🌸👌

این روز زن با اون‌روز زن که در تقویم ما هست   فرق داره؟

این روز جهانی زن هست

با تقویم ما فرق داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۲/۱۹ در 18:33، فندق گفته است:

nobatiam bashe nobate mane , rooze jahanie zano be hameye ham mihaniaye aziz o arjmand tabrik migam 💗

هستند چندتا از دوستان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...