رفتن به مطلب

در جَبر

ارسال های توصیه شده

بافه ی موهای بلندش از روسری ترکمنی هم بیرون زده بود ...و سفیدی گلویش زیر نور صبحگاهی  می‌درخشید...با آن چشم های مغولی وحشی ....انگار گله ای اسب  در سیاهی چشمانش از شکارچی میگریختند... او را که دیدم  گویی الهه ی هزار سوار  تفنگدار اماده ی نبرد باشد ...آنگونه سخن میراند. که بند بند وجودم از حرارت عاشقانه ای میسوخت ....... دختری که عاشقش بودم ... نمی‌دانستم چگونه بگویم که من در امتداد ضعف هایم همسفری قدرتمند میخواهم ... و او  همانی بود که تمام زاویه های ضعفم را می‌ دانست... و در او توانی برای تاختن بر آنها بود ...  اما انگار تقدیر نبود .. همان زنجیر واماندگی بشریت ... تقدیری  محتوم. چون طوقی لعنت .... و عاقبت او از من چنان گریخت  گویی آهویی از چنگ صیادی.... و این داستانی انسانی ست ‌‌‌....انسان‌هایی بغایت قربانی ...بی نهایت اسیرچنگِ جبر...

آدینه31far

ویرایش شده توسط حواصیل
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

هیچ مفهومی  را نمی‌خواهد بجویید ... کلام گاهی در زیبایی نیاز به القای مفهوم ندارد .... خود را گاهی به بارش کلمات بسپارید ...بدون لمس معنا ...‌ معناگراها..و مفهوم طلب ها در سختی دنیایشان غرق باشند ..‌میخواهم چندی بدون مفهوم بنویسم ... ‌

لینک به دیدگاه

واژه ها ...واژه ها ...واژه ها ....‌ الماس‌های قشنگ تفکر ...سوختم در التهاب شما ...واژه ها به خط شوید ...سربازهای دُر دری...اعجاز بیاورید که سخت ملتمسم‌...واژه ها مرا دریابید....

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، حواصیل گفته است:

هیچ مفهومی  را نمی‌خواهد بجویید ... کلام گاهی در زیبایی نیاز به القای مفهوم ندارد .... خود را گاهی به بارش کلمات بسپارید ...بدون لمس معنا ...‌ معناگراها..و مفهوم طلب ها در سختی دنیایشان غرق باشند ..‌میخواهم چندی بدون مفهوم بنویسم ... ‌

چ قشنگ: )✨️🪽

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...