رفتن به مطلب

حیف لحظه ها که بی ثمر هدر شد.

حواصیل

ارسال های توصیه شده

یه کم تاریخش قدیمیه اما قابل تأمل و تفکر...

من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است، رسیده ام. پزشک، جراح، فوق تخصص، استاد و حتی رئیس! اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت، یک آرزو بیشتر ندارم، این که همه این ها را که برشمردم، پس بدهم و در عوض لحظه ای کنارِ تو بنشینم، در چشمانت نگاه کنم و فنجانی چای با هم بنوشیم و این بار قول می دهم که چای را نه یکباره و داغ که با آرامش و پا به پای تو بنوشم.

این روزها جوان ترها آن چنان برای پیشرفت عجله دارند که نگاهِ مادر، نفسِ پدر و عشقِ همسر را نمی بینند و برای رسیدنِ هر چه سریع تر به قله، بسیاری را در دامنه جا می گذارند. 

بگذار جوان ترها را نصیحتی کنم: در بالای قله ها و آن سوی ابرها خبری نیست، هر چه هست در دامنه زندگی شماست.»

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

من در چهل و یک سالگی به بسیاری از آن چیزهایی که امروز آرزوی جوانان و دانشجویان است، رسیده ام. پزشک، جراح، فوق تخصص، استاد و حتی رئیس! اما امروز بعد از این راهِ دراز و پر مشقّت، یک آرزو بیشتر ندارم، این که همه این ها را که برشمردم، پس بدهم و در عوض لحظه ای کنارِ تو بنشینم، در چشمانت نگاه کنم و فنجانی چای با هم بنوشیم و این بار قول می دهم که چای را نه یکباره و داغ که با آرامش و پا به پای تو بنوشم.

این روزها جوان ترها آن چنان برای پیشرفت عجله دارند که نگاهِ مادر، نفسِ پدر و عشقِ همسر را نمی بینند و برای رسیدنِ هر چه سریع تر به قله، بسیاری را در دامنه جا می گذارند. 

بگذار جوان ترها را نصیحتی کنم: در بالای قله ها و آن سوی ابرها خبری نیست، هر چه هست در دامنه زندگی شماست.»

لذتی که در مسیر هست در مقصد نیست🌹🌹

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Topaz گفته است:

لذتی که در مسیر هست در مقصد نیست🌹🌹

نمیدونم .شاید چون هرگز به مقصد نرسیدم .

سپاس.🙏

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

نمیدونم .شاید چون هرگز به مقصد نرسیدم .

سپاس.🙏

انشالله که با کوله پار پر به مقصد برسی ❤️

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱۱/۱۷ در 06:31، maynotknow گفته است:

حرفت حقه، هیچی نیست داخلش فقط ی ارامش هر کسی لازمه 

دستت کنی تو جیبت بری تو خیابون قدم بزنی،شب نشینی، باغ نشینی،ی چت ساده با دوستان.... 

حیف که هنوز به این مرحله نرسیدم😞

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...