رفتن به مطلب

فصل افسردگی

حواصیل

ارسال های توصیه شده

در مسیر زندگی راکد ِ من ، اتفاقی اتفاق افتادی،  همه شدی بدون آنکه باشی، خیال شدی بدون لمس، عطر شدی بدون بوئیدن‌، پناه شدی بدون آغوش ، واژه شدی ،  بوسه شدی ، جنون شدی، اشک شدی باریدم.فصل شوریدگی بود. اما ورق زدی..

.با رفتنت ،

زمستانی بی پایان تن نازک امیدواری هایم را خشکاند  ، دیگر صدای مهربانی قلبت از فرسنگ ها دور ،با تپش های قلب سادهَ م هماهنگ نبود، لیک قلب ساده‌ی من جز تو آرزویی نداشت...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

4 دقیقه قبل، maynotknow گفته است:

در مسیر زندگی راکد ِ من ، اتفاقی اتفاق افتادی،  همه شدی بدون آنکه باشی، خیال شدی بدون لمس، عطر شدی بدون بوئیدن‌، پناه شدی بدون آغوش ، واژه شدی ،  بوسه شدی ، جنون شدی، اشک شدی باریدم.فصل شوریدگی بود. اما ورق زدی..

.با رفتنت ،

زمستانی بی پایان تن نازک امیدواری هایم را خشکاند  ، دیگر صدای مهربانی قلبت از فرسنگ ها دور ،با تپش های قلب سادهَ م هماهنگ نبود، لیک قلب ساده‌ی من جز تو آرزویی نداشت...

میخواستم تمام شوم در ابدیت لحظه ای با تو  ...راستی اگر آغوش تو بهشت باشد..حوّای رانده منم؟

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

میخواستم تمام شوم در ابدیت لحظه ای با تو  ...راستی اگر آغوش تو بهشت باشد..حوّای رانده منم؟

سلام عالی لذت بردم ممنون🌸🌹

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

.با رفتنت ،

👌🌹🌹

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...