رفتن به مطلب

نقطه چین می‌گذارم شرح دلتنگی را ....بی نهایت را تو تخمین بزن

حواصیل

ارسال های توصیه شده

خورشید نیمه جان می تابد و باد در حال وزش ... هر بار غبار از خاک بر می‌دارد و می‌پاشد در هوای دی ماه نیمه زمستانی...سکوت چند لحظه‌ای با صدای زنگوله های حاصل از رد شدن گله می شکند ..و پارس سگی از دور پس زمینه ی آهنگین آن می‌شود... زندگی جریان دارد ..چه باشیم ، چه نباشیم ...چه لحظه ها  که بی محابا در دام اگر و اما ها ...محو شد ... من تمام عمر مرده بودم و  انگار فقط چند روزی زیسته ام..و مدیون ِ یادی دور...بگذریم ...می‌گذریم..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

41 دقیقه قبل، maynotknow گفته است:

خورشید نیمه جان می تابد و باد در حال وزش ... هر بار غبار از خاک بر می‌دارد و می‌پاشد در هوای دی ماه نیمه زمستانی...سکوت چند لحظه‌ای با صدای زنگوله های حاصل از رد شدن گله می شکند ..و پارس سگی از دور پس زمینه ی آهنگین آن می‌شود... زندگی جریان دارد ..چه باشیم ، چه نباشیم ...چه لحظه ها  که بی محابا در دام اگر و اما ها ...محو شد ... من تمام عمر مرده بودم و  انگار فقط چند روزی زیسته ام..و مدیون ِ یادی دور...بگذریم ...می‌گذریم..

🙂👌🏻

لینک به دیدگاه

43 دقیقه قبل، maynotknow گفته است:

یادم به کوچه باغ ها افتاد😞خشخش برگ های پاییز ،زیر پاهای که پرس از استرس بود،دور همی کنار اون هیزوم های نیم سوخته ،سرد بود ولی دلمون گرم از کنار هم بودن،

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، حسین138 گفته است:

یادم به کوچه باغ ها افتاد😞خشخش برگ های پاییز ،زیر پاهای که پرس از استرس بود،دور همی کنار اون هیزوم های نیم سوخته ،سرد بود ولی دلمون گرم از کنار هم بودن،

چقدر سخته ک گذر زمان قلبا رو سرد و سخت میکنه: (

لینک به دیدگاه

هم اکنون، numb گفته است:

چقدر سخته ک گذر زمان قلبا رو سرد و سخت میکنه: (

کاش شبی فارق از این دار فنا

مثل یک کودک بی غصه غم

بعد عصری همه بازیو خروش 

.....

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، حسین138 گفته است:

کاش شبی فارق از این دار فنا

مثل یک کودک بی غصه غم

بعد عصری همه بازیو خروش 

.....

بقیه ش چیه؟

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، maynotknow گفته است:

بقیه ش چیه؟

سر ب بالین تو بگذارم در خواب روم 

بعد از این خواب بلند چشم اگر باز نشد

بخدا نیست مهم 

بخدا نیست مخم

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، حسین138 گفته است:

سر ب بالین تو بگذارم در خواب روم 

بعد از این خواب بلند چشم اگر باز نشد

بخدا نیست مهم 

بخدا نیست مخم

🙄🙂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...