رفتن به مطلب

حق بچه های میهن در دستان علیرضا۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱

مجهول

ارسال های توصیه شده

با عرض سلام و ادب خدمت دوستان عزیزم و ادمین ها و مسترهای محترم چت میهن. 

در این مدت چند سالی که اینجا در کنار دوستانم بودم بی شک چت روم میهن رو یکی از موفق ترین چت روم ها چه از نظر فنی چه مدیریتی دیدم فلذا هدف از این صحبت قطع به یقین بیان یک سری دغدغه هاست و انگیزه نه کل کل کردنه نه چیز دیگه که اگر اینطور بود قطعا اصلا تو فروم نمیذاشتمش‌. امیدوارم ظرفیت چنین بحث ازادی رو ادمین ها داشته باشن.

جناب آقای علیرضا در گفتگویی که با دوستان در یکی از اناق ها داشتن گفتن من حق هر کسی که کاربر میهن باشه رو میدم و گقتن شکایتی بابت وضعیت کنونی که دوستان ادعا کردن، در این یک هفته اخیر به من نرسیده.

جناب اقای علیرضا ما همگی معتقدیم که شما قطعا یکی از تاثیرگذارترین افراد در میهن هستید.

ولی متاسفانه بنا به هر دلیلی مثلا شاید کاز داشته باشید یا مشغله فکری نزاره یا خسته شدید و بدین سبب فضا رو به حال خودش رها کردید. 

حالا بنا به هر دلیلی که بنده بی خبرم

در این یک ماه اخیر مسترهایی که اسمشون رو اگر مایل بودید خدمتتون میگم اومدن و بدون توجه به دیالوگ های صمیمی و بدون توهین و فحاشی که بین دوستان بوده، دوستان عزیزمون رو میوت کردن و در ادامه چون با اعتراض همراه میشد به طور کل جو رو بهم میریختن و میوت های مکرر و پشت هم در جواب اعتراض دوستان داشتن. 

خنده داره که مستر یکی از اتاق ها رو پنج الی شش بار بی دلیلی میوت کردن. یعنی توهین محض یک مستر بالا دست به مستر یک اتاق. 

ریپورتها رو یک ادم معلوم الحال ییکار میده که دغدغش حرص دراوردن دیگرانه.

اما ما چه کردیم؟

من خودم در این یک ماه سه بار اومدم پی وی شما اقای علیرضا. با اینکه خودم میوت نشده بودم. 

دوتا از رفقای خودمم فرستادم گفتم شاید به نام کاربری اونا حساس تر باشید و جواب بدید 

ولی دریغ از یک جواب دادن ساده... مشخصه شما نباید در طی یک هفته نه در طی یک ماه نه در طی یک سال اعتراض و شکایتی بشنوید وقتی فضا رو اینجور به حال خودش رها میکنید مشخصه نباید صدای ما بچه های میهن رو بشنوید. 

تنها چیزی که امروز شما رو از لاک چند ماهتون در آورد اعتراض ما در قالب ترک فضایی بود که دوسش داریم و همچنین مسترایی مثل خانم فرشته و ساناز هستن که به شکلی بعد از این اعتراض دنبال حق دوستانشون بودن.

من واقعا یک پیشنهاد دارم واقعا اگر ممکنه یک مستر برای رسیدگی به شکایت های مستقیم و فوری دوستان درست کنید که لااقل شما که وقت ندارید حرفای ما رو بشنوید ایشون به اطلاعتون برسونن. از طرفی با مسترها صحبت کنید حالا چه مستر پول داده باشه چه نداده باشه نباید بدون رعایت قوانین و بدون تذکر دست به اقداماتی بزنه که فضای عمومی رو متشنج کنه.

امیدوارم حق دوستان میهن که در دستان شماست رو ادا کنید.

همگی رو به خدای بزرگ میسپارم.

ویرایش شده توسط مجهول
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مجهول عنوان را به حق بچه های میهن در دستان علیرضا۱۱۱۱۱۱۱۱۱۱ تغییر داد

مجهول جان به نظر شخص من اینا همش بهانس اونم به دلایل زیر

۱. قربانی خواسته های دیگران نباشیم

۲. پله کانی واسه رسیدن افراد سودجو به اهدافشون نباشیم

۳. یوزرایی هستن که از سال ۸۶ میهن هستن بارها هم به مشکل خوردنو مشکلشون حل شده اما هرگز نیومدن بگن ما میریم چت دیگه یا بای میدیم و غیره ....

۴. هر شکایتی با عکس و مدرک پذیرفته هست

۵. اینجا هر موضوعی فورا بررسی میشه دلیلش ساعت ۱۰ صبح همین پیامیه که اینجا گذاشتیو دقایقی بعد پاسخ داده شده

۶. کسایی که هر مشکلیو فورا بهانه میکنن و بین کاربرای عزیز میهن که خیلی عزیز هستن واسه من نفاق ایجاد میکنن نقش یوزر میهنو هم ندارن حتی

در ضمن هیچ احدالناسی حق توهین به کاربرای میهنو نداره هر کسی چنین جسارتی کنه به شدت برخورد میکنم باهاش

و راجب مسترا هم شکایت فقط با مدرکو عکس پذیرفته هست من بررسی کردم کسایی که میگن ما الکی موت شدیم مسترا یک هفتس عکس فحش هاشون رو میفرستن واسه من تو پیام ظاهرا اون موت ها ۹۹ درصدشون الکی نبوده شاید اون ۱ درصدش الکی بوده باشه که اونم عادیه اشتباه پیش میاد و حل میشه هیچ کسی مبرا از اشتباه نیس

اگر مدرک دیگه ای راجب شکایات هست‌دریغ نکنید ارسال کنید

کسی که مدرکی داشته باشه نفاق ایجاد نمیکنه بین کاربرا فورا مدرکشو رو میکنه غیر از اینه؟

ویرایش شده توسط 彡Mr AlirezA彡
لینک به دیدگاه

چی بگم اخه... مثلا یکی از کاربران در دلداری به یکی از دوستاش گفته ادرار کردم به بازی مافیا این فقط یک بازیه الکی حرص نخور و عصبانی نشو. دقیقا همین متن. 

یا کاربری گفته چه گاوی تو 

یا از این قبیل شوخی ها شده شما که جناب به پنل دسترسی دارید و میتونید پیام عمومی رو چک بزنید و صحت و سقم ادعا رو حتی بدون وجود مدرک در بیارید.

اینا رو میوت زدن و بعد طرف اومده معترض شده و طرف قبول نکرده اشتباهشو و باعث شده در ادامه کاربر فحاشی کنه 

خب مشخصه وقتی آستانه تحمل یکی رو بارها و بارها میاری پایین شروع به فحاشی میکنه بعد این فحاشی رو عکس و مدرکشو اوردن به شما نشون دادن. این درسته؟  الان این عکس و مدرک نشون میده چه مستر منظبت و قوی و با ابهتی دارید؟

من یکی اهل هیچ اسکرین و مدرک گرفتنی به شخصه نبودم چون هیچ وقت فکر نمیکردم فضا به این سمت کشیده بشه که یکی دوماه ماه کامل ما گیر یک سری مستر نابلد باشیم. ( بحث مسترایی خوبی که تعدادشون خیلیم بیشتره جداست ) البته حقیقتا من به نوبه خودم حق میدم شما پشت این قضیه رو تا به اندازه زیادی بگیرید ولی حق دوستان میهنم رعایت بشه این وسط.  

بفیه حرفا تو متن اصلی زده شد. یاحق

لینک به دیدگاه

50 دقیقه قبل، مجهول گفته است:

چی بگم اخه... مثلا یکی از کاربران در دلداری به یکی از دوستاش گفته ادرار کردم به بازی مافیا این فقط یک بازیه الکی حرص نخور و عصبانی نشو. دقیقا همین متن. 

یا از این قبیل شوخی ها شده شما که جناب به پنل دسترسی دارید و میتونید پیام عمومی رو چک بزنید و صحت و سقم ادعا رو حتی بدون وجود مدرک در بیارید.

اینا رو میوت زدن و بعد طرف اومده معترض شده و طرف قبول نکرده اشتباهشو و باعث شده در ادامه کاربر فحاشی کنه 

خب مشخصه وقتی آستانه تحمل یکی رو بارها و بارها میاری پایین شروع به فحاشی میکنه بعد این فحاشی رو عکس و مدرکشو اوردن به شما نشون دادن. این درسته؟  الان این عکس و مدرک نشون میده چه مستر منظبت و قوی و با ابهتی دارید؟

من یکی اهل هیچ اسکرین و مدرک گرفتنی به شخصه نبودم چون هیچ وقت فکر نمیکردم فضا به این سمت کشیده بشه که یکی دوماه ماه کامل ما گیر یک سری مستر نابلد باشیم. ( بحث مسترایی خوبی که تعدادشون خیلیم بیشتره جداست ) البته حقیقتا من به نوبه خودم حق میدم شما پشت این قضیه رو تا به اندازه زیادی بگیرید ولی حق دوستان میهنم رعایت بشه این وسط.  

سلام دوست عزیز ،، شوخی حدی داره و همچین شوخیایی اونم از نوع دسته اولی ک گفتی اصلن نباید تو عمومی زده بشه چون دیدم خیلیا از همین شوخیای دوستانه سواستفاده میکنن و باعث میشن جو عمومی متشنج بشه ،، من خودم خیلی برام پیش اومده ک بیام و ببینم و ااز بودن تو اون فضا واقعا خجالت بکشم دوستان یکم رعایت کنن بهتره

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، مجهول گفته است:

البته توهین به پدرو مادر هم و حرف زدن در مورد مسایل جنسی خارج از شوخیه و نه تنها دست ما نیست بلکه مربوط به قوانین کشوره باید رعایت بشه

برخی هم شکایت دارن که فلان کاربر مارو الکی ریپورت میکنه و موت میشیم

جهت تست با یوزرای مختلف چندین نفرو الکی ریپورت کنین اگه موت شدن حق با شماس!

لینک به دیدگاه

هم اکنون، 彡Mr AlirezA彡 گفته است:

۳. یوزرایی هستن که از سال ۸۶ میهن هستن بارها هم به مشکل خوردنو مشکلشون حل شده اما هرگز نیومدن بگن ما میریم چت دیگه یا بای میدیم و غیره ....

۵. اینجا هر موضوعی فورا بررسی میشه دلیلش ساعت ۱۰ صبح همین پیامیه که اینجا گذاشتیو دقایقی بعد پاسخ داده شده

۶. کسایی که هر مشکلیو فورا بهانه میکنن و بین کاربرای عزیز میهن که خیلی عزیز هستن واسه من نفاق ایجاد میکنن نقش یوزر میهنو هم ندارن حتی

در ضمن هیچ احدالناسی حق توهین به کاربرای میهنو نداره هر کسی چنین جسارتی کنه به شدت برخورد میکنم باهاش

و راجب مسترا هم شکایت فقط با مدرکو عکس پذیرفته هست من بررسی کردم کسایی که میگن ما الکی موت شدیم مسترا یک هفتس عکس فحش هاشون رو میفرستن واسه من تو پیام ظاهرا اون موت ها ۹۹ درصدشون الکی نبوده شاید اون ۱ درصدش الکی بوده باشه که اونم عادیه اشتباه پیش میاد و حل میشه هیچ کسی مبرا از اشتباه نیس

کسی که مدرکی داشته باشه نفاق ایجاد نمیکنه بین کاربرا فورا مدرکشو رو میکنه غیر از اینه؟

سلام طلا خوبی 

یکی از دوستان منم چنند روز پیش بهم گفت که الکی میوت شدم، 

جربان چیه مگه؟

لینک به دیدگاه

باید نام کاربری داده بشه تا بررسی بشه

1 دقیقه قبل، حسین138 گفته است:

سلام طلا خوبی 

یکی از دوستان منم چنند روز پیش بهم گفت که الکی میوت شدم، 

جربان چیه مگه؟

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و درود

به عنوان خلاصه بگم اینو

من و تمام مدیران میهن چت پشت کاربرا هستیم و هر کسی  که بخواد از این مسیر درست منحرف بشه بی شک جایی  تو میهن چت نداره

ما همیشه گفتیم و بازم میگیم مهم ترین اصل و برترین اولویت تو میهن چت احترام به کاربران هست

امید وارم که برخی حرفای  ما نسبت به برخی افراد سود جو مورد سو تفاهم کاربرای محترم قرار نگیره

لینک به دیدگاه

سلام مجدد و درود

به عنوان خلاصه بگم اینو

من و تمام مدیران میهن چت پشت کاربرا هستیم و هر کسی  که بخواد از این مسیر درست منحرف بشه بی شک جایی  تو میهن چت نداره

ما همیشه گفتیم و بازم میگیم مهم ترین اصل و برترین اولویت تو میهن چت احترام به کاربران هست

امید وارم که برخی حرفای  ما نسبت به برخی افراد سود جو مورد سو تفاهم کاربرای محترم قرار نگیره

باید نام کاربری داده بشه تا بررسی بشه

شد

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، 彡Mr AlirezA彡 گفته است:

علیرضا جان من ب سکرتم گفتم برا شما هم عکس دادم ولی غیر کلمه برسی میشه و ادامه همون وضعیت چیزی نبود این اقای میثم حو اتاق خراب کرده بازم هرچی شما بگید درسته ولی بچه ها این اتاق دوس دارن نمیشع برا یه نفر ناراحتی ایجاد بشه ک عزیز دل  لطفا این اقا توحیح کنید حرف دوستانه ریپورت نداره🥺

لینک به دیدگاه

بنظرم بايد سنو سال مسترا هم در نظر گرفته بشه. هيچوقت يه دختر ٢٠ساله نميتونه يه ادم ٣٠به بالا رو كامل درك كنه و وقتي زورش نميرسه درجا ميوت يا كيك ميزنه. توهين به مسترا خط قرمز همه اعضاي ميهنه ولي درك شدن اعضاي محترم ميهنم كاريه كه مسترا بايد الويت قرار بدن مثل كاري كه ساناز انجام ميده

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، 彡Mr AlirezA彡 گفته است:

البته توهین به پدرو مادر هم و حرف زدن در مورد مسایل جنسی خارج از شوخیه و نه تنها دست ما نیست بلکه مربوط به قوانین کشوره باید رعایت بشه

برخی هم شکایت دارن که فلان کاربر مارو الکی ریپورت میکنه و موت میشیم

جهت تست با یوزرای مختلف چندین نفرو الکی ریپورت کنین اگه موت شدن حق با شماس!

سلام داداش خسته نباشی ، ببین مسائلی ک میگی کاملا درسته داداش ، تو میگی قوانین من طبق قوانین چت میگم بهت من خودم چهار بار میوت شدم سر ریپورت کردن الکی ، و بارها شده مستر اومده گفته ریپورت الکی نکنید خوب اون ریپورترو یا کیک کنین یا میوت کنید یا بن کنید خیلی درخواست بالایی نداریم ما ازت داداش جان ، ما یدونه مستر فول با تایم بالا برای اتاق میخوایم ک همچین مشکلاتی پیش نیاد یا اتاق بازی رو اختصاصی کنید ، من نزدیک یک سالو نیم یوزر میهن هستم اکثر روم هارو هم رفتم این مواردی ک میگی رعایت نمیشه و بدتر هم هست ، دمت گرم ک پیگیری 🙏

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 23:41، کلاه قرمزی گفته است:

سلام داداش خسته نباشی ، ببین مسائلی ک میگی کاملا درسته داداش ، تو میگی قوانین من طبق قوانین چت میگم بهت من خودم چهار بار میوت شدم سر ریپورت کردن الکی ، و بارها شده مستر اومده گفته ریپورت الکی نکنید خوب اون ریپورترو یا کیک کنین یا میوت کنید یا بن کنید خیلی درخواست بالایی نداریم ما ازت داداش جان ، ما یدونه مستر فول با تایم بالا برای اتاق میخوایم ک همچین مشکلاتی پیش نیاد یا اتاق بازی رو اختصاصی کنید ، من نزدیک یک سالو نیم یوزر میهن هستم اکثر روم هارو هم رفتم این مواردی ک میگی رعایت نمیشه و بدتر هم هست ، دمت گرم ک پیگیری 🙏

این مورد تحت بررسیه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 23:19، Zelzele گفته است:

بنظرم بايد سنو سال مسترا هم در نظر گرفته بشه. هيچوقت يه دختر ٢٠ساله نميتونه يه ادم ٣٠به بالا رو كامل درك كنه و وقتي زورش نميرسه درجا ميوت يا كيك ميزنه. توهين به مسترا خط قرمز همه اعضاي ميهنه ولي درك شدن اعضاي محترم ميهنم كاريه كه مسترا بايد الويت قرار بدن مثل كاري كه ساناز انجام ميده

درسته ماهم همیشه گفتیم احترام مهمترین چیزیه که باید انجام بشه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۹/۲۸ در 23:19، Zelzele گفته است:

سلام گل

ببین از وقتی که مستری و پولی کردن هرکی از راه رسیده مسترشده یا برامون شاخ شدن که الیم وبلیم یا به ناحق مستری مفتکی گرفتن

که واقعا کارشون اشتباهه

خیلی  از مسترها درکشون پایینه وبچگونه عمل میکنن

طرف تا دیروز هفت جد بچه هارو فش میداد ده دفعه الماسشو گرفتن با مسترا دهن به دهن شدو وووووووو.... 

الان برامون مسترشده

حتی اگه پولی هم مستر شده به ناحق شده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...