رفتن به مطلب

باز هم مي توانيد

Topaz

ارسال های توصیه شده

روزي كه بي انگيزگي باعث شود تا از منزل بيرون نرويد ، هنگامي كه ديگر حوصله جمع دوستان را نداريد، شما خود را به سمت گودالي به نام افسرگی سوق مي دهيد و چه آسان به عمق آن مي لغزيد اگر با نهيب زدن به خود از آن پيشگيري نكنيد.

گاهي لازم است جلوي حال بد خود را بگيريد، شما بايد بر حالتان مسلط شويد و نه حالتان بر روي شما...

گاهي لازم است با وجود بي حوصلگي تمام از جا برخاست و به تفريح پرداخت، بايد در عين خلق منفي به دنبال آفرينش لحظات مثبت بود.

بله سخت است، اما هيچ چاره اي نداريد جز شاد كردن كودك درونتان، اگر اجازه دهيد هيولاي افسردگي وجودتان را ذره ذره تسخير كند، آنگاه ديگر به سختي التيام مي يابيد، گذشته را مرور كنيد شما همان فردي هستيد كه سال ها و ماه هاي گذشته با انرژي كامل خيال خود را به پرواز در مي آورديد.
پس باز هم مي توانيد...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

17 دقیقه قبل، ɑɍɛẕőǚ گفته است:

کو تفریح؟🙂

با توجه به علایق باید تفریح رو ساخت 😅😅

دیگه محدودیت همگانی داریم

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Topaz گفته است:

روزي كه بي انگيزگي باعث شود تا از منزل بيرون نرويد ، هنگامي كه ديگر حوصله جمع دوستان را نداريد، شما خود را به سمت گودالي به نام افسرگی سوق مي دهيد و چه آسان به عمق آن مي لغزيد اگر با نهيب زدن به خود از آن پيشگيري نكنيد.

گاهي لازم است جلوي حال بد خود را بگيريد، شما بايد بر حالتان مسلط شويد و نه حالتان بر روي شما...

گاهي لازم است با وجود بي حوصلگي تمام از جا برخاست و به تفريح پرداخت، بايد در عين خلق منفي به دنبال آفرينش لحظات مثبت بود.

بله سخت است، اما هيچ چاره اي نداريد جز شاد كردن كودك درونتان، اگر اجازه دهيد هيولاي افسردگي وجودتان را ذره ذره تسخير كند، آنگاه ديگر به سختي التيام مي يابيد، گذشته را مرور كنيد شما همان فردي هستيد كه سال ها و ماه هاي گذشته با انرژي كامل خيال خود را به پرواز در مي آورديد.
پس باز هم مي توانيد...

به دل نشست... 

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Topaz گفته است:

با توجه به علایق باید تفریح رو ساخت 😅😅

دیگه محدودیت همگانی داریم

من الان دلم تاب میخاد😬😬

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ɑɍɛẕőǚ گفته است:

من الان دلم تاب میخاد😬😬

این که راحته آخر شب دست به دامن خانواده برو پارک راحت تاب بازی کن 🤦‍♀️🤦‍♀️😅😅

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...