رفتن به مطلب

همین که منو از دست بدی، برات کافیه

Black_wolf

ارسال های توصیه شده

همین که منو از دست بدی، برات کافیه. اصلا نیازی نیست نگرانِ این باشم که تو با کی حرف میزنی، با کی هستی، با کی میری بیرون، از کی خوشت میاد، کی از تو خوشش میاد، دلت جز من دیگه کیو میخواد، اصلا هیچکدومِ اینا و حتی بیشتر از اینا برام مهم نیست. برام مهم نیست اگر بهم دروغ بگی، اگر بهم خیانت کنی، اگر چیزِ مهمی رو ازم پنهون کنی، اگر با یکی دیگه جز من بگی بخندی و خوش بگذرونی. هیچکدومِ اینا برام ذره‌ ای اهمیت نداره. برام اهمیت نداره همزمان با من به چند نفر دیگه فکر کنی و یا بین انتخابِ من و چند نفر دیگه گیر کنی. برام مهم نیست منو دوست نداشته باشی، منو با حرفای دروغت گول بزنی و یا سعی کنی قلب منو بشکنی و احساساتمو به بازی بگیری. برام مهم نیست، چون انقدری به خودم اهمیت میدم و خودم رو دوست دارم و با ارزش هستم که به محضِ اینکه متوجه‌ِ یکی از این اشتباهات بشم، منو از دست میدی. من عمرا و اصلا با آدمی که قدر منو نمیدونه و بلد نیست منو دوست داشته باشه، یک ثانیه هم نمیمونم. من انقدری خوب هستم که از دست دادنِ من به حد کافی، ضربه بزرگی برات باشه.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ابرخویشی‌ نهان در انتهای متون که ناشی از دلپریشی ست...تناقض زیبایی آفریده. و چه بسا متن عالی و ژرفای کلام ملموس است .سپاس...

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱ در 07:11، حواصیل گفته است:

ابرخویشی‌ نهان در انتهای متون که ناشی از دلپریشی ست...تناقض زیبایی آفریده. و چه بسا متن عالی و ژرفای کلام ملموس است .سپاس...

ممنون از شما

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۷ در 16:05، حسین138 گفته است:

سلام کم پیدا؟؟؟

سلام خوبین؟ اره یه مدت کلا رفتم

بعدشم اومدم رمز اینجا یادم نبود

یکی از دوستان دعوت کرد دوباره بیام پیگیر شدم اومدم دیگه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Miss little گفته است:

سلام خوبین؟ اره یه مدت کلا رفتم

بعدشم اومدم رمز اینجا یادم نبود

یکی از دوستان دعوت کرد دوباره بیام پیگیر شدم اومدم دیگه

سلام

ممنون خوبم 

آخرین باری ک دیدمت شاید یک سال بگذره ازش

بازم خوش امدی منتظر پستتات هستم🐞🐞🎗

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، حسین138 گفته است:

سلام

ممنون خوبم 

آخرین باری ک دیدمت شاید یک سال بگذره ازش

بازم خوش امدی منتظر پستتات هستم🐞🐞🎗

لطف دارید شما

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۳/۱/۱ در 07:11، حواصیل گفته است:

ممنون از توضیح درست و با سود شما

ممنون از نظر شما 🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...