رفتن به مطلب

🌱🥀🌱🌱

حواصیل

ارسال های توصیه شده

10 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

بیزارم از دنیای...خالی از تو..

تو آمدی ز دورها و دورها

ز سرزمین عطرها و نورها

مرا ولی نبرده ای

به شهر شعرها و شورها

نگاه کن

ببین چگونه قطره قطره آب میشوم

چگونه اشک میشوم ...

اسیر قصه ی سراب میشوم...

صدای تو

صدای بال برفی فرشتگان

بیا به خاطر خدا بمان

برای من بخوان 

که سخت بیقرار و ناشکیب گشته ام..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

دنیا پر است از سطور عاشقانه ...اشعار سوزنده..جمله های فریبا...چه اهمیتی دارد چه بنویسیم تا حس مان را ابراز کنیم .... مهم این است که آن مخاطب خاص.. صاحب همان احساسی باشد که تو هستی...مهم بودن در یک حس مشترک است ... دیگر به هیچ واژه ای التماس نمیکنم به گوش تو ..حالِ مرا برساند . کافی ست که تو هم در قلبت لحظه ای همراه شوی..این قشنگ ترین حسِ جهان است.‌‌... بگذار حافظ و سعدی و مولاناو منزوی و فاضل و قیصر واژه بچینند... تمام آنچه گفتند خلاصه میکنم در یک جمله ی کوتاه ...دوستت دارم........بسیار دوستت دارم .

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، maynotknow گفته است:

دنیا پر است از سطور عاشقانه ...اشعار سوزنده..جمله های فریبا...چه اهمیتی دارد چه بنویسیم تا حس مان را ابراز کنیم .... مهم این است که آن مخاطب خاص.. صاحب همان احساسی باشد که تو هستی...مهم بودن در یک حس مشترک است ... دیگر به هیچ واژه ای التماس نمیکنم به گوش تو ..حالِ مرا برساند . کافی ست که تو هم در قلبت لحظه ای همراه شوی..این قشنگ ترین حسِ جهان است.‌‌... بگذار حافظ و سعدی و مولاناو منزوی و فاضل و قیصر واژه بچینند... تمام آنچه گفتند خلاصه میکنم در یک جمله ی کوتاه ...دوستت دارم........بسیار دوستت دارم .

آرامش خاصی نسیبت بشه😊🌹🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...