رفتن به مطلب

نقطه سبز بالای گوشی---

ارسال های توصیه شده

نقطه سبز بالای گوشی برای چیست؟تحریریه راهنماتوتحریریه

ایرنا نوشت؛ احتمالا برای همه شما پیش آمده که در حال استفاده از تلفن همراهتان بوده‌اید و به ناگهان با یک نقطه سبز رنگ در بالا و سمت راست گوشی برخورد کرده‌اید. برخی اوقات که تماس برقرار می‌کنید و یا از برنامه‌های ضبط صدا استفاده می‌کنید این نقطه ظاهر می‌شود. اما اگر در حال استفاده از یک پیام‌رسان هستید و یا از برنامه‌های مسیریابی یا هر چیز دیگری باشید و این نقطه سبز رنگ ظاهر شود، باید کمی نگران شوید. چرا که این نقطه سبز می‌تواند از وجود برنامه‌های جاسوس‌افزار در گوشی شما خبر دهد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 ساعت قبل، حسین138 گفته است:

نقطه سبز بالای گوشی برای چیست؟تحریریه راهنماتوتحریریه

•  
  •  
  •  
  •  

ایرنا نوشت؛ احتمالا برای همه شما پیش آمده که در حال استفاده از تلفن همراهتان بوده‌اید و به ناگهان با یک نقطه سبز رنگ در بالا و سمت راست گوشی برخورد کرده‌اید. برخی اوقات که تماس برقرار می‌کنید و یا از برنامه‌های ضبط صدا استفاده می‌کنید این نقطه ظاهر می‌شود. اما اگر در حال استفاده از یک پیام‌رسان هستید و یا از برنامه‌های مسیریابی یا هر چیز دیگری باشید و این نقطه سبز رنگ ظاهر شود، باید کمی نگران شوید. چرا که این نقطه سبز می‌تواند از وجود برنامه‌های جاسوس‌افزار در گوشی شما خبر دهد.

برا من وقتی از دوربین استفاده میکنم نقطه سبز رنگ میاد😅😅

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۱۶ در 00:50، ɑɍɛẕőǚ گفته است:

برا من وقتی از دوربین استفاده میکنم نقطه سبز رنگ میاد😅😅

خخخخ دیگه تا آخرش بخون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...