رفتن به مطلب

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخــ :)

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

پسر در پارک عاشق دختر شد…رفت و کنارش رو نیمکت نشست….. به دختر گفت عاشقتم… دختر گفت : خونه دارے؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : ماشین دارے؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : پول دارے؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : شغل دارے؟؟؟ پسر گفت : نه دختر گفت : بزن به چاک !پسر گفت : وقتے یه ویلاے بزرگ تو ولنجک دارم خونه میخوام چیکار؟ وقتے راننده ی شخصے دارم ماشین میخوام چیکار؟ وقتے یه کارخونه دارم پول میخوام چیکار؟ وقتے صاحب یه شرکت بزرگم شغل میخوام چیکار؟ دختر گفت : عاشقتم پسر گفت : بزن به چاک

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از پسره پرسیدم چرا موهات سیخ سیخیه؟گفت یکیشون سفید شده بقیه به احترامش وایسادنبه خدا تو زندگیم اینقد قانع نشده بودم 

لینک به دیدگاه

پسره پست گذاشته بود که بین آیفون 6 و نوت 4 کدوم رو بگیرم ؟؟؟ . . . . . . . . . . . . دختره کامنت گذاشته بود ،هیچکدوم خوب نیستن ، به دردت نمیخورن.بیا من رو بگییر، آشپزے هم بلدم ، نون هم میگیرم ، مامانتم دوست دارم ، کنترل تلویزیون هم دست خودت باشه ، دیگه چے میخواے ؟…… :v

لینک به دیدگاه

پسرم ابروهاتو برداشتے هیچی نگفتم، موهاتو رنگ کردے هیچی نگفتم، شلوارصورتے پوشیدے هیچے نگفتم، بیشعور دیگه واس چے به لوازم آرایش من دس میزنے!!! دوستدار تو مادرت

لینک به دیدگاه

دختره اومده تو اسباب بازے فروشے دوستم،برگشته میگه : . . . . . . . . . . این پلنگ صورتیتون رنگ بندے هم داره ؟ دوستم که عمرشو داد به شما !! مَنم داغون شدما ! میفهمے ، داغون...!!!!!!

لینک به دیدگاه

صبح تو کافے نت بودم دختره ممورے آورده میگه لطفا برام آهنگ پیشواز بریزید!!!!! . . . . . . . . . . . . . هیچی دیگه ! کافے نتیه با سر رفت تو مانیتور الانم توے کماس ایرانسل هم اعلام کرد بخاطر این فاجعه عظیم انسانے ، شبکه رو قطع میکنه!!!

لینک به دیدگاه

دختره 11 ساله پست گذاشته خیلے وقته تنهامیکے زیرش کامنت گذاشته :ننت رفته سر کوچه ماست بیگره بشین الان میاد!

لینک به دیدگاه

خوووووش تیب ترین پسر شهرم که باشیییییییے...!همه چیم داشته باشییییییییے...! . . . . . وقتی دوماد باباییے من نباشیے...هیچی نیستیے!!!!والا به خداااا

لینک به دیدگاه

یه پسرﻩ ﯾﻪ ﺷﻌﺮے ﻧﻮﺷﺘﻪ ﺑﻮﺩ ﺭﻭ ﻭﺍﻝ ﯾﻪ دخترﻩ ﺍﺯ ﺑﺲ ﺯﯾﺒﺎ ﺑﻮﺩ ، ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺬﺍﺭﻣﺶ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺷﻌﺮ ﻧﻮ ﻫﻢ ﯾﺎﺩ ﺑﮕﯿﺮﻥ 😐 ﺍﺗﻞ ﻣﺘﻞ ﻣﻮﺵ ﻣﻮشے!ﻋﺰﯾﺰ ﺩﻟﻢ ﭘﺲ ﮐﻮشے؟ ﺩﻟﻢ ﺷﺪﻩ ﻗﻠﻤﺒﻪ ﻧﮑﻨﻪ ﺗﻮیے ﮐﻪ ﺗﻮشے؟! O. o ﺳﻌﺪے 😐 ﺣﺎﻓﻆ 😐 ﺣﮑﯿﻢ ﺍﺑﻮﻟﻘﺎﺳﻢ ﻓﺮﺩﻭسے 😐

لینک به دیدگاه

یکیے ار عذاب هاے جهنم باید این باشه که چهل تا دختر بیارن جلوت، بعد باید به تک تکشون پارک دوبل یاد بدے! من رفتم توبه کنم…

لینک به دیدگاه

پسره قیافش شبیه واشر سرسیلندر وانت پیکانه اونوقت کامنت گذاشته:کسىے را دوست دارم که قبل از اینکه ظاهر زیبا و فریبنده ام را بخواهد قلب شکننده ام را دریابد آنوقت ظاهر زیبایم که هیچ دنیا را به زیرگامهایش خواهم ریختیعنىے اگه من این اعتماد به نفس رو داشتما با مگس کش به اسراییل حمله میکردم!................والا!!!!

لینک به دیدگاه

دیالوگیے که امروز تو تاکسیے شاهدش بودم (بین دوتا دختر):- موبایلت داره زنگ میخوره گلم - اَه پیداش نمیکنم!!- نکنه خونه جا گذاشتیش؟!! بعدشم بخاطر افراط در خنده، راننده لطف کرد پِیادَم کرد

لینک به دیدگاه

ز قیافه پسره معلومه که مسواک شخصیے هم نداره،قیافش شبیه دمپاییے جلوے توالت میے مونه بعد تو اینفو زده : " همیشه بهترین ها واسم بوده و هست ، اگه مال من نشدی قطعاً بهترین نبودی"...... ناراحت نشیدا پسرا!!!!!!!

لینک به دیدگاه

عاغایون عزیز!!!!!!تو تاریخ چند هزار ساله ی این مملکت سابقه نداشته که لیلیے عاشق باسن مجنون بشه !سر جدتون شلوارو بکشین بالا اون مارک شورت رو هم بزنین بهسینتون اگه خیلیے واجبه!

لینک به دیدگاه

بچه: بابا "مرد" یعنی چیے؟پدر:خب، مرد به کسیے میگن که به خانواده اش عشق میے ورزه و دفاع میکنه و دلسوز خانواده اشه.بچه: چه باحال! پس من هم میے خوام " مرد" باشم .... درست مثل مامان!!!

لینک به دیدگاه

ب سلامتیے اون پسریے ک گوشه اتاق نشستهبا کامپیوترش بازے میکنه و زیرلب میگهبهتر از بازیے کردن با دل دختر مردمه مجموعه داستان هایے بارو نکردنیے..

لینک به دیدگاه

بد ترین بلاییے که میتونید سر یه پسر بیارید؟ تو دانشگاه در کلاسشو بزنیے.به استاد بگیے با فلان یکار دارم . بگه چکارش داریے؟ بگیے ؟ مامانش براش لقمه آورده. دخترا آماده باشید!!!!!!

لینک به دیدگاه

بد ترین بلاییے که میتونید سر یه پسر بیارید؟ تو دانشگاه در کلاسشو بزنیے.به استاد بگیے با فلان یکار دارم . بگه چکارش داریے؟ بگیے ؟ مامانش براش لقمه آورده. دخترا آماده باشید!!!!!!

لینک به دیدگاه

داشتم چت میکردم !!پسره گفت خوبیے جیگر؟؟؟؟ گفتم خوبم سیرابیے!!!!دیگه جواب نداد!! آیا تبعیض بین اندام های بدن کار خوبیست؟؟؟؟؟ چرابا احساسات من بازیے کرد؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

56 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

دختره اومده تو اسباب بازے فروشے دوستم،برگشته میگه : . . . . . . . . . . این پلنگ صورتیتون رنگ بندے هم داره ؟ دوستم که عمرشو داد به شما !! مَنم داغون شدما ! میفهمے ، داغون...!!!!!!

طیف های صولتی😂😁

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...