رفتن به مطلب

به نظاره و تماشای دین داران

Aftaabgardaan

ارسال های توصیه شده

-یک روز معمولی در ایران تحت اشغال ج.ا:

" صبح رو با خبر این که یه دختر بچه به خاطر حجاب کتک خورده شروع میکنیم!"

بدترین بخش این نیست که اون بچه کتک خورده. حتی میشه فرض کرد که اون بچه نه از طرف یک مدافع حجاب که برای خراب کردن مدافعین حجاب کتک خورده. میتونه کل خبر فیک باشه، میتونه ... (من عادت دارم مسائل رو از همه زوایا نگاه کنم)

بدترین بخش اینه که کتک خوردن یه دختر بچه از یه عرزشی مدافع حجاب برامون غیرباور نیست. این کاریه که ج.ا با مردم کرده.

- بعد مسموم کردن دخترا تو مدارس، بیانیه دادن تهدید کردن که باید مدارس جمع بشه

شما از قشر مذهبی در مخالفت با اینجور حرکات صدای اعتراضی شنیدید؟ تجمعی دیدید؟ کسی کفن پوشید؟ کسی اومد اعتراض کرد که نه این اسلام واقعی نیست اینا میخوان اسلام رو بد نشون بدن یا چی؟

-چه کردند این قوم با دین خدا؟ چه کردند با اسلام؟ چه کردن با مسلمانی؟ چه کردن با ایمان مردم! خشم و نفرتی که این قوم در دل مردم کاشت خودشون رو نابود خواهد کرد. اگر ایمانی دارید به خاطر همون ایمان باید مخالف ج.ا باشید. ج.ا فقط دشمن مردم نیست، دشمن اسلام هم هست.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...