رفتن به مطلب

اگه برمیگشتے به گذشته و میدونستے که یه روز ولت میکنه ، بازم حاضر بودے باهاش باشے؟؟؟ .....

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

نه دیگه وقتے بدونم قراره یه روز ولم ڪنه هیچ وقت حاضر نمیشم ڪنارش باشم کنار کسے مے مونم که تاهمیشه پیشمه و تنهام نمیزاره ...

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

عمر و زندگیمو به پاے ادمے نمیریزم ڪه قراره نباشه یه روز تو آینده ام چون مشخصه رفتنیه پس کلا کاریش ندارم ..

لینک به دیدگاه

هیچ وقت به آدمے ڪه نیمه راه جا زد و تنهام گذاشت برنمیگردم البته کسے نیست مثلاااااا اگر بود رو گفتم

لینک به دیدگاه

خب نه ،، شکر هم میخوردم 😁😁

کلا برگشتن به گذشته رو البته با عقل و شناخت الانم ، از اطرافیان رو خیلی دوس دارم .

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

سیممم اخرم

ولم کنه خا
واسه ول کردن ساخته شدم
همه ولم میکنن
😕

😕گاووووووووووو من یکی ک ولت نکردم عوضش ط منو ول کردی خررررررررررررر بی لیاقت💔

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، GiSoU گفته است:

😕گاووووووووووو من یکی ک ولت نکردم عوضش ط منو ول کردی خررررررررررررر بی لیاقت💔

یچے مےگمما

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Black_wolf گفته است:

بعضی از ماها جرممون اینه که زود دلبسته‌ی محبت آدم‌ها میشیم، شایدم جرم آدم‌هاست که یه حجم زیادی از محبت رو به طرفمون سرازیر می‌کنن که مثل بهمن زیرش گیر می‌کنیم. بعد ناگهان چراغ اون محبت خاموش میشه. نه می‌فهمی از کجا اومد، نه می‌فهمی کجا رفت، نه می‌فهمی چطور شد. فقط هجوم ناگهان اون حضور و محبت رو در مقابل این دوری و سردیِ پررنگ درک نمی‌کنی. این میشه که هزار سال وسط یه علامت سوال زندگی می‌کنی. خودتو می‌خوری به خاطر رفتن و اومدن بی‌حسابِ یه آدم دیگه و هر لحظه، گاهی با بغض، گاهی با غم، گاهی با خشم، فقط از خودت می‌پرسی «چرا؟».
و می‌پرسی: یعنی واقعا، واقعنِ واقعا، جام اصلا خالی نیست؟ هیچیِ هیچی؟

چون تجربه ای تلخی بوده نع قطعا🙏

لینک به دیدگاه

هم اکنون، kambiz_landar گفته است:

فاتحہ اتو بخون ک اومدم

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِيمِ ﴿۱

الْحَمْدُ للّهِ رَبِّ الْعَالَمِينَ ﴿۲ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ ﴿۳ مَالِكِ يَوْمِ الدِّينِ ﴿۴ إِيَّاكَ نَعْبُدُ وإِيَّاكَ نَسْتَعِينُ ﴿۵ اهدِنَا الصِّرَاطَ المُستَقِيمَ ﴿۶ صِرَاطَ الَّذِينَ أَنعَمتَ عَلَيهِمْ غَيرِ المَغضُوبِ عَلَيهِمْ وَلاَ الضَّالِّينَ ﴿۷

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، kambiz_landar گفته است:

ڪسے رو ندارم که بخوام برگردم بهش ...ولے اگه همچنین چیزے پیش مے اومد هرگز قبولش نمیڪردم

بله

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، kambiz_landar گفته است:

ڪسے رو ندارم که بخوام برگردم بهش ...ولے اگه همچنین چیزے پیش مے اومد هرگز قبولش نمیڪردم

منم کسی نیست 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...