رفتن به مطلب

خاطره آشنا از دکتر مصدق

Topaz

ارسال های توصیه شده

spacer.png

خاطره آشنا از دکتر مصدق

(خدا میداند پاک ماندن خیلی مشکل است)

در شیراز که بودم روزی قوام‌الملک شیرازی آمد پیش من گفت آقا شما این مدت خیلی در شیراز زحمت کشیدید ، ما خودمان دیدیم که چندین بار از جیب‌تان خرج کردید و انصاف نیست که شما متضرر شوید ... بعدش یک چک ده هزار تومانی روی میز گذاشت و گفت قابلی ندارد فقط برای اینکه جبران ضررتان شود . گفتم چک را داشته باشید من برای مملکتم خدمت کرده‌ام ، شیراز و مشهد و اصفهان هم تفاوت ندارند . خداروشکر محتاج نیستم و در تهران خودم زندگی دارم ...

آن ده هزار تومان را دادند تا بگیرم و پرونده‌اش کنند چون اینها فقط به کسانی اعتماد دارند که از او پرونده‌‌ای داشته باشند تا به‌محض لگداندازی باخیال آسوده دُمش را بچینند ... آقا خدا میداند که در این مملکت پاک ماندن در سیاست چقدر مشکل است و باید خیلی از محرومیت‌ها را به‌ناچار برای خودت و خانواده‌ات بپذیری . باور بفرمایید غالب رجال که بر سر کارند پرونده‌های مسلمی از ناپاکی و فساد دارند

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...