رفتن به مطلب

قـــلــقــلــک😁💯چـــالش...

نیلوفرآبی

ارسال های توصیه شده

خب من از شیطونیا ت چت بگم که 

ی بار با یکی از دوسـتای صمـیمیم حـوصـله امون سر رفت بود، رفتیم فیـک اومدیم فکر کنم اسم آیدیمون پسـرونه بود. بعد تمام بچـه های چت بوس 💋میکـردیم مخـصوصـا پسـرا رو😁😂

بعـد یــا جـشن میـگرفتیم ت اتاق های چت دیـگه مثل شعر😂 دعـوا میشـد دسـتور مـوت و کـیک ما رو مـیـدادن 😂😂چقدر میخندیدیم

یـــادش بـخـیــر کــلا من حـوصــله ام ســر بــر شیـطون مـیشم😐😁

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ت دنـیای واقـعی هم یــادم ی بار با یکی از دوستـام که ت سفرای دانشجویی آشـنا شد بودم رفتم بیـرون

یـهـو بهم گفت که  پسـری که دو روز باهاش آشنا شد اونم از طریق تلفن😐 قــرار بیـاد دنبالش بـا مـاشـین  برن حـرف بزنن که منم بـاهاش بـرم که اتـفاقی نیفـت واسش. هـنوز فــازمو درک نمــی کنــم که چــرا رفتــم بــاهاش ســوار مــاشیـن پسـر شـدیــم. خــدا رحــم کــرد بــهمــون😂😂😂

spacer.png

ویرایش شده توسط نیلوفرآبی
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

خب من از شیطونیا ت چت بگم که 

ی بار با یکی از دوسـتای صمـیمیم حـوصـله امون سر رفت بود، رفتیم فیـک اومدیم فکر کنم اسم آیدیمون پسـرونه بود. بعد تمام بچـه های چت بوس 💋میکـردیم مخـصوصـا پسـرا رو😁😂

بعـد یــا جـشن میـگرفتیم ت اتاق های چت دیـگه مثل شعر😂 دعـوا میشـد دسـتور مـوت و کـیک ما رو مـیـدادن 😂😂چقدر میخندیدیم

یـــادش بـخـیــر کــلا من حـوصــله ام ســر بــر شیـطون مـیشم😐😁

♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

ت دنـیای واقـعی هم یــادم ی بار با یکی از دوستـام که ت سفرای دانشجویی آشـنا شد بودم رفتم بیـرون

یـهـو بهم گفت که  پسـری که دو روز باهاش آشنا شد اونم از طریق تلفن😐 قــرار بیـاد دنبالش بـا مـاشـین  برن حـرف بزنن که منم بـاهاش بـرم که اتـفاقی نیفـت واسش. هـنوز فــازمو درک نمــی کنــم که چــرا رفتــم بــاهاش ســوار مــاشیـن پسـر شـدیــم. خــدا رحــم کــرد بــهمــون😂😂😂

spacer.png

خب از دوســــتان عــزیز دعــوت مــی کنم بیـان ت چــالش شــرکــت کنن شــاد باشــیم

رو کنیــد دسته گل به آب دادناتونو😂😁

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، Niloofar گفته است:

قربونت برم اینا لو نمیدن😁🤣

اصلاح کنم جملمو : آقایون محترم انجمن لو نمیدن🤣🤣

باید فکر کنم خیلی دسته گل ب آب دادم  کدومو بگم آخه 😂😂😂

لینک به دیدگاه

من کلا شیطون بودم🥲

یادمه با دوستم رفته بودیم تو شهر حوصلمون سررفته بود گفتیم زنگ خونه رو بزنیم در ریم😂خلاصه ۴،۵تا زنگو زدیم فرار😂 بعدی یهو تا انگشت رفت رو زنگ طرف پایین بود یهو درو باز کرد گفت بله کاری داشتین🤔منم نمیدونستم چی بگم گفتم سلام خوبین میخاستم ببینم شما اقای اصغری میشناسین😂😂اونم گفت بله ۱کوچه بالاتر🥲🤣ینی شانس اوردم نگفت خودمم🤣🤣هیجی دیگ رفتیم در خونه های کوچه بالایی هم زدیم و فرار🤣🤣

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Takdokhtar گفته است:

من کلا شیطون بودم🥲

یادمه با دوستم رفته بودیم تو شهر حوصلمون سررفته بود گفتیم زنگ خونه رو بزنیم در ریم😂خلاصه ۴،۵تا زنگو زدیم فرار😂 بعدی یهو تا انگشت رفت رو زنگ طرف پایین بود یهو درو باز کرد گفت بله کاری داشتین🤔منم نمیدونستم چی بگم گفتم سلام خوبین میخاستم ببینم شما اقای اصغری میشناسین😂😂اونم گفت بله ۱کوچه بالاتر🥲🤣ینی شانس اوردم نگفت خودمم🤣🤣هیجی دیگ رفتیم در خونه های کوچه بالایی هم زدیم و فرار🤣🤣

اوووف تو فقط شیـطونی کن😂😂😂

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...