رفتن به مطلب

فال روزانه❤️


Royaye shab

ارسال های توصیه شده


فال روزانه |  1 مرداد 1401❣️      
 

🌙فال روز متولدين‌ فروردین

اگر کسی چیزی گفت که با آن موافق نیستید و آن را تایید نمی کنید، در مورد این موضوع سکوت نکنید و حرف بزنید. اگر چیزی نگویید آنها فکر خواهند کرد که سکوت علامت رضاست و شما مخالفتی با این موضوع ندارید. شما می توانید بدون آنکه بی احترامی کرده باشید با کلامی قدرتمند و در عین حال آرام و بدون دعوا حرفتان را بزنید. فقط یادتان باشد طوری رفتار نکنید که آنها احساس کنند خودتان را برتر از آنها می بینید، این کار فقط وضعیت را بدتر خواهد کرد. این موضوع درباره رابطه عاطفیتان هم صدق می کند. اگر کسی که دوست دارید کاری کرده یا حرفی زده است که شما را ناراحت کرده با آرامش تمام و بدون این که او را برنجانید در مورد این موضوع با او حرف بزنید.

🌙فال روز متولدين‌ اردیبهشت

امروز توانایی سخن گفتن شما در اوج خواهد بود و در حرف زدن به هیچ عنوان کم نخواهید آورد. مکالمتی در مورد تحصیلات عالی و یا مسائل معنوی خواهید داشت. در انتقال حرفتان به دیگران رویکردی جدی تر و سرسختانه تر از همیشه دارید، ولی این حالت امروز خیلی خوب جواب خواهد داد. این که موضع خود را مشخص کنید و دیگران را نیز از آن مطلع کنید کار بسیار خوبی است. امروز انجام کارها به صورت گروهی خیلی بهتر از انجام آنها به تنهایی نتیجه خواهد داد. امروز اگر مواظب حرف هایتان نباشید شیرین ترین روابط عاطفی هم به میدان جنگ می توانند تبدیل شوند. هر قدر هم منظور بدی نداشته باشید و نیتتان خوب باشد هم ممکن است حرفتان دل طرف مقابلتان را بشکند.

🌙فال روز متولدين‌ خرداد

ارتباط بین افکار و سخنانتان امروز بسیار قوی است و خیلی خوب می توانید افکار و نظرهایتان را برای دیگران توضیح دهید و مکالماتتان خوب پیش خواهند رفت. شما معمولا عادت دارید که از گفتن حرفتان به طور مستقیم و به شخصی که باید آن را بشنود طفره می روید، ولی امروز بر خلاف همیشه اگر حرف مهمی برای گفتن به کسی داشته باشید در بیان آن تردید نخواهید کرد. شما با اشتراک گذاشتن دانش و آگاهی خود با دیگران در حق آنها لطف می کنید.

🌙فال روز متولدين‌ تیر

وقتی شروع به حرف زدن می کنید ساکت کردن شما کار خیلی سختی خواهد بود، مخصوصا اگر موضوع حرفتان خودتان و یا یکی از کارهای مربوط به شما باشد. اگر کسی در مورد یکی از جنبه های زندگی شما سؤالی دارد نیازی نیست تمام داستان زندگیتان از بدو تولد را برای او تعریف کنید. شاید دیگران هم بخواهند نظری بدهند و یا حرفی برای گفتن داشته باشید. هم خودتان وسط حرف هایتان کمی نفس تازه کنید و هم بگذارید آنها نیز حرفشان را بزنند. اگر کسی را دوست دارید بهتر است ذهنتان را روی عشقتان متمرکز کنید.

🌙فال روز متولدين‌ مرداد

اگر درگیر بحثی شدید به هیچ عنوان عقب نشینی نکنید. امتیازی که شما در مقابل رقیبتان دارید این است که شما قدرت مشاهده بسیار بالای دارید. این موضوع شما را قادر می سازد تا انرژی اطرافتان را به خوبی جذب کنید. شما دقیقا می دانید که دیگران دارند به چه چیزی فکر می کنند و بحث را به کجا می خواهند بکشانند. این موضوع شما را قادر می سازد از کشیده شدن بحث به جاهایی که مشکل ساز خواهند شد جلوگیری کنید. اگر فکر می کنید برای کنترل وضعیت به کمی جدیت نیاز دارید راحت باشید! 

🌙فال روز متولدين‌ شهریور

امروز در مکالمات خود بسیار شاد و سرزنده خواهید بود و احساس می کنید که حکم رهبر یک ارکستر سمفونیک را دارید و می توانید تمام آواها و ملودی ها را بی آنکه هیچ یک را با دیگری قاطی کنید شنیده و ریتم موسیقی را خودتان مشخص کنید.این موسیقی که همراه با دیگران می آفرینید یک موسیقی جادویی خواهد بود. به عبارت دیگر شما امروز می توانید درعین گوش دادن به حرف اطرافیان تمام مکالماتی که دارید را رهبری کرده و همه چیز را خیلی خوب پیش ببرید. هر کاری که قرار است امروز انجام دهید را با ذوق و شوق تمام و با حوصله انجام خواهید داد و مورد تحسین دیگران قرار خواهید گرفت.❤️

🌙فال روز متولدين‌ مهر

امروز ممکن است وضعیت با ثباتی که برای خود ساخته بودید به لرزش در بیاید و ثبات اولیه ی خود را از دست بدهد، اما جای هیچگونه نگرانی نیست. کافی است کمی انعطاف پذیرتر باشید و اصرار به حفظ کردن خود در این وضعیت نداشته باشید. خنده و شوخی را وارد جریان اتفاقات امروز کنید و ایده هایی که در سر دارید را با اطرافیان خود مبادله کنید. خوشبختانه امروز شما توانایی ویژه ای در قانع کردن دیگران دارید و می توانید کاری کنید که به مسائل از زاویه دید شما نگاه کنند. با این که شما نسبت به اولویت های خود به خوبی آگاه هستید، اما ممکن است امروز نتوانید آنها را عملی کنید. همه چیز به داشتن یک زمانبندی درست بستگی دارد.

🌙فال روز متولدين‌ آبان

هرچقدر که امروز فعالتر باشید به همان میزان هم خوشحال تر خواهید بود. از غار تنهایی خود بیرون آمده و در مورد افکار و ایده هایتان با اطرافیان خود صحبت کنید. به حرف های آنها هم گوش کنید؛ نه این که فقط بشنوید، واقعا به آنچه می گویند گوش بدهید. سعی کنید انعطاف پذیر باشید و به احساسات اطرافیانتان توجه بیشتری نشان دهید. شاید گاهی توانایی های شما دیده نشوند اما حالا شما می توانید در مرکز توجه قرار بگیرید و دیده شوید؛ این حق شماست.

🌙فال روز متولدين‌ آذر

شما دارید تلاش می کنید که کنترل تمام زندگی خود را در دست گرفته و تنها کارگردان فیلم زندگی خود باشید، اما انگار بخشی از کلیدهای رسیدن شما به موفقیت در دست های دیگران قرار گرفته اند. در حال حاضر همکاری با دیگران در جهت رسیدن به اهدافتان حرکت عاقلانه ای خواهد بود. اما اگر یکی از اطرافیانتان قصد داشته باشد قدرتی که دارد را به رختان کشیده و شما را بازیچه ی دست خود قرار دهد، کنار آمدن با او برای شما سخت خواهد بود. وقت خودتان را برای مبارزه با کمی که از کمبودهای روانی رنج می برد هدر نکنید و سعی کنید راهی برای کنار آمدن با او پیدا کنید. یادتان باشد هدف اصلی شما به دست آوردن موفقیت است.

🌙فال روز متولدين‌ دی

شما به شدت درگیر پیدا کردن راه حلی برای یک مشکل پیچیده هستید. چیزی که این چالش را برای شما حتی سخت تر هم می کند این است که بخشی از اطلاعات لازم برای حل این پازل را در دست ندارید و دلتان نمی خواهد تا زمانی که تصویر کاملی در این باره در ذهنتان ندارید تصمیمی در این رابطه بگیرید. پذیرفتن این که پیدا کردن راه حل برای این مسئله زمان می برد از فشاری که به شما وارد می شود خواهد کاست. با این حال تحقیقاتتان و جستجو برای یافتن حقیقت ادامه دهید. اگر در کاری نیاز به کسب اطلاعات دارید امروز روز خیلی خوبی می تواند باشد، چرا که از منابعی که حتی انتظارش را هم ندارید می توانید این اطلاعات را به دست بیاورید. 

🌙فال روز متولدين‌ بهمن

دلتان می خواهد خودتان را از موقعیتی که شما را محدود کرده است نجات دهید و فکر کردن به این موضوع شما را بسیار هیجان زده کرده است، ولی عاقلانه تر این است که کمی بیشتر صبر کنید. اگر حالا بخواهید به یک باره زندگیتان را زیر و رو کنید ممکن است مدتی طول بکشد تا اوضاع به روال عادی اش بازگردد. در حال حاضر منطق حکم می کند بی آن که وضعیتتان را ناگهان به طور کلی تغییر دهید تنها تغییراتی جزئی در آن ایجاد کنید تا وضعیتتان قابل تحمل تر شود. بهترین نقشه ها هم اگر در زمان مناسب به اجرا گذاشته نشوند هیچ نتیجه ای نخواهند داشت.

🌙فال روز متولدين‌ اسفند

در حال حاضر مورد بررسی قرار دادن وضعیت اقتصادیتان به صورت جدی را باید جزء اولویت های اصلیتان قرار دهید. متاسفانه فعلا نمی توانید تعادل لازم را در وضعیت اقتصادیتان ایجاد کنید، ولی باید از درآمدهای فعلیتان بیشترین بهره را ببرید تا بتوانید در آینده به ثبات اقتصادی مورد نظرتان برسید. در نگرش خود نسبت به زندگیتان دقت بیشتری داشته باشید و نگرشتان را کاربردی تر کنید. مشکلات را برای خودتان بزرگ نکنید و با منطق برای حل آنها برنامه ریزی کنید. امروز از لحاظ روابط عاطفی بسیار خوش شانس هستید، درهای قلبتان را باز کنید و احساساتتان را بیان کنید، مطمئن باشید ضرر نخواهید کرد و به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.

 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...