رفتن به مطلب

+ چرا انقد دلش رو میشکونی؟

Black_wolf

ارسال های توصیه شده

+ چرا انقد دلش رو میشکونی؟
- من دلش رو نمیشکونم فقط دوسش ندارم همین.
+ دوسش نداری درست، هیچ حسی بهش نداری درست، ولی دلیل نمیشه که انقدر غرورش رو له کنی، انقدر قلبش رو بشکونی.
- من فقط نمیخوام عاشق یه آدم اشتباه بشه، عاشق کسی بشه که حسی بهش نداره.
+ میدونی چیه؟ این راهش نیست، این راهی که انتخاب کردی فقط باعث میشه طرف خورد بشه، باعث میشه بارها توو دلش بگه چرا عاشق این آدم شدم.
- من نمیدونم چجوری رفتار کنم که ازم زده بشه، تو راهی داری؟
+ ببین عزیز من تو از عشق چی میدونی؟ تو جای اون نیستی اونم جای تو نیست اما اینو قشنگ میدونم که آدمای عاشق با این چیزا عشقشون کمتر نمیشه، اون آدم عاشقت شده، هرچقدر عذابش بدی ازت دلسرد نمیشه، حتی عشقش بیشتر میشه نسبت بهت.
- باشه ولی تقصیر من چیه که دوسش ندارم و حسمون متقابل نیست؟
+ نمیگم متعلق به اون بشو، نمیگم عاشقش شو، فقط میگم تو که دوسش نداری حداقل زخم رو دلش نزار، حداقل باعث نشو هرشب و هر روز بخاطر حرفات، بخاطر کارات گریه کنه، یکمی درکش کن همین، صد در صد اونم نمیخواد تو بزور عاشقش باشی اما این انتظارو ازت داره که درکش کنی.
- حرفات حقه، الان که بهش فکر کردم تویِ وجودم حس تنفر نسبت به خودم بوجود اومد، من مدتها سنگدل و بی‌رحم و بد دل بودم اما خودم خبر نداشتم و این بی خبری باعث شد دل یکیو که دوسم داره بشکنم.
+ شاید دلی که شکست رو نشه ترمیمش کرد اما میشه کمرنگش کرد

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...