رفتن به مطلب

میوت و کیک و بن

ارسال های توصیه شده

سلام وقتتون بخیر

یه پیشنهاد داشتم

اونم اینه که وقتی یوزری تو اتاق میوت یا کیک یا حتی بن میشه، نتونه با یه اکانت دیگه بیاد، به خدا کلافه‌مون کردن، با یه اکانت دیگه میان باز ادامه میدن 

لطفا اگه میشه یه چاره‌ای بیندیشین، ایگم میکنیم ولی وقتی با یه اک دیگه میان الکی وقت مارو حروم میکنن

ممنون میشم یه حرکتی زده بشه اینا درس شن

🙏🙏🙏🙏

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...
در ۱۴۰۲/۵/۶ در 15:48، Timmy گفته است:

سلام وقتتون بخیر

یه پیشنهاد داشتم

اونم اینه که وقتی یوزری تو اتاق میوت یا کیک یا حتی بن میشه، نتونه با یه اکانت دیگه بیاد، به خدا کلافه‌مون کردن، با یه اکانت دیگه میان باز ادامه میدن 

لطفا اگه میشه یه چاره‌ای بیندیشین، ایگم میکنیم ولی وقتی با یه اک دیگه میان الکی وقت مارو حروم میکنن

🙏🙏🙏🙏

افرین دقیقا حرف منم همینه مسترا میگن نمیتونیم بن کنیم اجازه سکرت لازمه ، بنده خدا سکرت مگه بیکاره 24 ساعت تو روم باشه و ببینه ، من تجربه کردم طرف بوده 1 ساعت حش هاشو ادامه داده و کاری هم نمیشد بکنی بهتره مسترها یکم باتوجه به وضعیت حاکم خودشون وارد عمل شن ن اینکه جناب فوشر هر کاری دلش خواست بکنه ، دوست خودم دیگه نمیاد اینجا میگه فحش میدن

لینک به دیدگاه

سلام وقتتون بخیر

یه پیشنهاد داشتم

🙏🙏🙏🙏

42 دقیقه قبل، وحیدد گفته است:

افرین دقیقا حرف منم همینه مسترا میگن نمیتونیم بن کنیم اجازه سکرت لازمه ، بنده خدا سکرت مگه بیکاره 24 ساعت تو روم باشه و ببینه ، من تجربه کردم طرف بوده 1 ساعت حش هاشو ادامه داده و کاری هم نمیشد بکنی بهتره مسترها یکم باتوجه به وضعیت حاکم خودشون وارد عمل شن ن اینکه جناب فوشر هر کاری دلش خواست بکنه ، دوست خودم دیگه نمیاد اینجا میگه فحش میدن

چن رو پیش یکی بود از چهار نیم صبح فحش داد تا حدود شش صب واقعا فشارم افتاد😅 از بس میوت زدم یا یه اک دیگ اومد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۷ در 11:14، دل آرام گفته است:

چن رو پیش یکی بود از چهار نیم صبح فحش داد تا حدود شش صب واقعا فشارم افتاد😅 از بس میوت زدم یا یه اک دیگ اومد

دیدین؟ 

کلا اگه مثلا میوت میشه با هیچی دیگه نتونه بیاد خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام وقتتون بخیر

یه پیشنهاد داشتم

🙏🙏🙏🙏

در ۱۴۰۲/۵/۱۷ در 10:30، وحیدد گفته است:

در ۱۴۰۲/۵/۱۷ در 11:14، دل آرام گفته است:

حرف تموم شماها درست هستش 

ولی کسی که بلده دور بزنه . براش کیک یا بن فرق نداره 

مسئله بعد اینه که آپدیت جدید بیاد این مسائل حل میشه . فقط باید صبور بود.

اینکه شما به فکر این قضیه هستی خوبه ولی خب ما قطعا خودمون زودتر از اینها بهش فکر کردیم

و در بن شدن ایپی بن میشه که اگر کس دیگه با اون ایپی بیاد نمیتونه وارد بشه. مسئله این هست که به مستر ها گفته میشه بن نکنید.

ممنونم بابت توجه شما

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۶/۲۲ در 19:15، Borna گفته است:

حرف تموم شماها درست هستش 

ولی کسی که بلده دور بزنه . براش کیک یا بن فرق نداره 

مسئله بعد اینه که آپدیت جدید بیاد این مسائل حل میشه . فقط باید صبور بود.

اینکه شما به فکر این قضیه هستی خوبه ولی خب ما قطعا خودمون زودتر از اینها بهش فکر کردیم

و در بن شدن ایپی بن میشه که اگر کس دیگه با اون ایپی بیاد نمیتونه وارد بشه. مسئله این هست که به مستر ها گفته میشه بن نکنید.

ممنونم بابت توجه شما

حرف شما متین 

ولی  مورد زیاد داشتیم تو جوانان

بن شده ولی با وی‌پی‌ان با یه اکانت دیگه حالا یا مهمان یا اکانت عضو اومده باز، اینو اگه میشد یه کاری کرد خیلی خوب میشد، ولی درمورد آپدیت ک فرمودین، مثه چن سال پیش که اون آبیه تبدیل شد به این باز اینجوری قراره فرق کنه؟ ک مجدد اکانت بزنیم و اینا؟ یا همین بهبود فقط پیدا میکنه و نیازی به اکانت زدن مجدد نیس؟

لینک به دیدگاه

34 دقیقه قبل، Timmy گفته است:

حرف شما متین 

ولی  مورد زیاد داشتیم تو جوانان

بن شده ولی با وی‌پی‌ان با یه اکانت دیگه حالا یا مهمان یا اکانت عضو اومده باز، اینو اگه میشد یه کاری کرد خیلی خوب میشد، ولی درمورد آپدیت ک فرمودین، مثه چن سال پیش که اون آبیه تبدیل شد به این باز اینجوری قراره فرق کنه؟ ک مجدد اکانت بزنیم و اینا؟ یا همین بهبود فقط پیدا میکنه و نیازی به اکانت زدن مجدد نیس؟

ان شاءالله همین بهبود پیدا میکنه . اگر نه ممکنه عوض شه

مشکلات کم نیست . دوستان فقط ظاهر و مسائل جلوی چشم رو میبینن . 

ولی ادمین از جون و دل داره کار میکنه . زیر ساخت اماده میکنه . به زودی شاهد خبر های خوب هستیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...