رفتن به مطلب

طرز تهیه ی نان شیرینی خامه ای•••🛎

ارسال های توصیه شده

پنجاه گرم کره نصف لیوان اب ، سه چهارم لیوان شیر یا یه لیوان سر خالی، نصف قاشق چایخوری بکینک پودر. یه کمم وانیل رو باهم مخلوط میکنیم روی گاز میزاریم وقتی به جوش اومد یک لیوان ارد و که الک کردیم همشو اضافه میکنیم بهش و یک دقیقه یا بیشتر روی حرارت هم میزنیم تا خمیر یکدست و جمع بشه تقریبا
وقتی خمیر خنک شد چهار تا تخم مرغ بهش اضافه میکنیم بعد با همزن هم میزنیم تا مایعمون یکدست ه نه شل نه سفت،خمیر را توی قیف میریزیم با ماسوره شکوفه یا ساده حتی بدون ماسوره هم میشه از خمیر اندازه گردو یا بزرگتر میریزیم
توی فر با 200 درجه پنج دقیقه میزاریم وقتی خوب پف کرد حرارت و کم میکنیم 180 میزاریم تا مغز پخت بشه پنج دقیقه کافیه
وقتی سرد شد سوراخ میکنیم با خامه فرم گرفته پر میکنیم 

Screenshot_۲۰۲۳۰۲۲۰-۱۷۳۹۳۹_Chrome.jpg

264275_4923cc3b26dd3bed31db6cc2f580f441.
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 ساعت قبل، نیلوفرآبی گفته است:

پنجاه گرم کره نصف لیوان اب ، سه چهارم لیوان شیر یا یه لیوان سر خالی، نصف قاشق چایخوری بکینک پودر. یه کمم وانیل رو باهم مخلوط میکنیم روی گاز میزاریم وقتی به جوش اومد یک لیوان ارد و که الک کردیم همشو اضافه میکنیم بهش و یک دقیقه یا بیشتر روی حرارت هم میزنیم تا خمیر یکدست و جمع بشه تقریبا
وقتی خمیر خنک شد چهار تا تخم مرغ بهش اضافه میکنیم بعد با همزن هم میزنیم تا مایعمون یکدست ه نه شل نه سفت،خمیر را توی قیف میریزیم با ماسوره شکوفه یا ساده حتی بدون ماسوره هم میشه از خمیر اندازه گردو یا بزرگتر میریزیم
توی فر با 200 درجه پنج دقیقه میزاریم وقتی خوب پف کرد حرارت و کم میکنیم 180 میزاریم تا مغز پخت بشه پنج دقیقه کافیه
وقتی سرد شد سوراخ میکنیم با خامه فرم گرفته پر میکنیم 

Screenshot_۲۰۲۳۰۲۲۰-۱۷۳۹۳۹_Chrome.jpg

264275_4923cc3b26dd3bed31db6cc2f580f441.

من رو بخاری هم درست کردم خیلی خوب شد به نظرم

ولی به هرحال مرسی

❤️❤️❤️

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، فریحا گفته است:

من رو بخاری هم درست کردم خیلی خوب شد به نظرم

ولی به هرحال مرسی

❤️❤️❤️

فدای خانم کدبـانـو🤗💋🪷

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...