رفتن به مطلب

❣چگونه شکر گزاری کنیم 🌸

ashkan

ارسال های توصیه شده

❣چگونه شکر گزاری کنیم 🌸

خیلی از دوستان از من میپرسند که چگونه شکرگزاری کنیم؟ برای اینکه شما از این قانون استفاده کنید ، شما باید یک دفترچه شکرگزاری که در ادامه به شما خواهیم گفت برای انجام شکرگزاری روزانه تان تهیه کنید. پس همین حالا بروید و یک دفترچه برای انجام این تمرین روزانه آماده کنید.

بعد از اینکه دفترچه شکرگزاری تهیه کردید می‌توانید بابت نعمت هایی که دارید بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزار خدا باشید. برای استفاده از قانون شکرگزاری می توانید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. برای اینکه جملات تاکیدی مثبت سخن را به جملات شکرگزاری تبدیل کنید باید عبارت ” خدایا شکرت ” را در جملات و عبارات تاکیدی تان بیاورید. به عنوان مثال:

1- خدایا شکرت که احساس عالی دارم

2- خدایا شکرت که روز به روز ثروتمندتر می شوند

3- خدایا شکرت بابت چشمان بینایی که دارم

4- خدایا شکرت بابت این که با قانون جذب آشنا شدم.

5-خدایا شکرت بابت شغلی که دارم

6- خدایا شکرت بابت پدر و مادر سالمی که دارم

و…

به این صورت میتوانید برای شکرگزاری از خدا از جملات تاکیدی مثبت همراه با کلمه ” خدایا شکرت” استفاده کنید.

اما همانطور که گفتیم شما می توانید هم بابت نعمت هایتان هم بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزار خداباشید.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۱/۲۰ در 02:45، ashkan گفته است:

❣چگونه شکر گزاری کنیم 🌸

خیلی از دوستان از من میپرسند که چگونه شکرگزاری کنیم؟ برای اینکه شما از این قانون استفاده کنید ، شما باید یک دفترچه شکرگزاری که در ادامه به شما خواهیم گفت برای انجام شکرگزاری روزانه تان تهیه کنید. پس همین حالا بروید و یک دفترچه برای انجام این تمرین روزانه آماده کنید.

بعد از اینکه دفترچه شکرگزاری تهیه کردید می‌توانید بابت نعمت هایی که دارید بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزار خدا باشید. برای استفاده از قانون شکرگزاری می توانید از جملات تاکیدی مثبت استفاده کنید. برای اینکه جملات تاکیدی مثبت سخن را به جملات شکرگزاری تبدیل کنید باید عبارت ” خدایا شکرت ” را در جملات و عبارات تاکیدی تان بیاورید. به عنوان مثال:

1- خدایا شکرت که احساس عالی دارم

2- خدایا شکرت که روز به روز ثروتمندتر می شوند

3- خدایا شکرت بابت چشمان بینایی که دارم

4- خدایا شکرت بابت این که با قانون جذب آشنا شدم.

5-خدایا شکرت بابت شغلی که دارم

6- خدایا شکرت بابت پدر و مادر سالمی که دارم

و…

به این صورت میتوانید برای شکرگزاری از خدا از جملات تاکیدی مثبت همراه با کلمه ” خدایا شکرت” استفاده کنید.

اما همانطور که گفتیم شما می توانید هم بابت نعمت هایتان هم بابت خواسته‌ها و آرزوهایتان شکرگزار خداباشید.

👍🏼👍🏼

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...