رفتن به مطلب

اگہ دوست مجازیت کہ دوستش دارے از تہ دل ،بہت بے توجہ باشے چکار میکنے؟

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

هیچی بهشون نمیگم من ادمے هستم هرگز خودمو به ڪسے تحمیل نمیڪنم ڪسے ڪه منو بخواد هرجورے هستم میخواد منو ولے اونے که معرفت نداره منتظر یه بهونه ست از جانب من تا سریع جایگزین پیداڪنه(چیزے ڪه واقعا سرم اومده رو گفتم )امیدوارم ڪه خوش و سلـامت باشن

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

53 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

هیچی بهشون نمیگم من ادمے هستم هرگز خودمو به ڪسے تحمیل نمیڪنم ڪسے ڪه منو بخواد هرجورے هستم میخواد منو ولے اونے که معرفت نداره منتظر یه بهونه ست از جانب من تا سریع جایگزین پیداڪنه(چیزے ڪه واقعا سرم اومده رو گفتم )امیدوارم ڪه خوش و سلـامت باشن

خب مشکلِ اونه که منو نداره ،، وگرنه منکه خودمو دارم 😁😁

لینک به دیدگاه

هوووف داغ دلم تازه شد🥺در آینده ای ن چندان دور کات فور اِور میشه...بی لیاقته دیگه 😏

ویرایش شده توسط Miss nedaa
لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، kambiz_landar گفته است:

من از سر بار بودن و اضافی بودن متنفرمبذا راحت باشن

لینک به دیدگاه

من دروغ نمیگم وقتے یکے واست ارزش قائل نشع وقتے رفاقت رو انگار نه انگارے بوده میشینے التماسش میکنے بمونه کنارت آیا..وقتے کسے جایگزین پیدا ڪنه واست مے مونے و ارزشت رو میاریے پایین آره ..اون با دوست جدید دیگرے خوشه تو بمونے غم و غصه بخور ی معلومه ڪه فراموش نمیشه به زودے ولے باید قیدش رو زد واسه کسے بمیر ڪه برات تب ڪنه

لینک به دیدگاه

گفتم خب شاید دلیل خودش رو داره و نمیخواد دیگه دوستم باشه منم به خواسته اش احترام میزارم و واسش آرزوے خوشبختے و سلامتے رو دارم ..

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

گفتم خب شاید دلیل خودش رو داره و نمیخواد دیگه دوستم باشه منم به خواسته اش احترام میزارم و واسش آرزوے خوشبختے و سلامتے رو دارم ..

ددددلت چه پرررره

اسم طرف و بگو برم دلیل کارشو ازش بپرسم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...