رفتن به مطلب

بیااااااااااااااا ببینم خجالت نمیکشے بے حیا نچ نچ نچ

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

سلام...خوبے؟خوشے؟سلامتے؟چیکارا میکنے؟اممممممم...خوب میدونے چیه؟!میخاستم یه چیزے بهت بگم....خیلے وقته این حرف تو دلم مونده بود...اخه....خجالت میکشم میدونے که من یکم خجالتے و کم رو هستم....ببین میدونم...میدونم شاید با این حرفم ناراحت بشے....میدونم شاید درست نباشه که بهت اینو بگم....ببین خیلے هم نگران نشو هاااااااااا...چیز خیلے خاصے نیست....اما میدونے که....ببین این چیزیو که بهت میگم به دل نگیریا...خودت که میدونے چقدر دوستت دارم!!!!فقط....شرمنده...ببخشید....امیدوارم منو ببخشے...فقط میخام در جریان باشے....خب بالاخره باید بدونے مردم پشت سرت چے میگن....ن؟؟؟؟خواهش میکنم باهام قطع رابطه نکن عزیزم....ولے اگه چیزے که میپرسم راست باشه من باهات قطع رابطه خواهم کرد...دوست بے تربیت نمیخوام...واقعا که باعث تاسفه....خب حالا از حاشیه ها بگذریم میخاستم بدونم راسته که تو بدون لباس حمام میکنے؟
.
.
.
.
.
.
.
.
..
.

.
..
.
.
.
..
.
.

.
.
فراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااار
هر فوشے بدے خودتے

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...