رفتن به مطلب

#سواد_رابطه_4💎

ReLIFE

ارسال های توصیه شده

آن چه آموخته ام این بوده که مهربانی در رابطه عاطفی بی اهمیت ترین ویژگی است، چرا که هم زود عادی می شود و هم به سرعت بدل به وظیفه.

و آموخته ام نگرانی بیمارگونه یعنی دائم نگران کسی بودن که دوست ندارد نگرانش باشم، رنجش مضاعف او را از من شکل خواهد داد و در نهایت گریزان شدنش را.

و آموخته ام مرد باید بلد باشد نقش حامی را ایفا کند، از هر منظری.

و آموخته ام زن عقل رابطه است و باید مدیریت کردن بلد باشد.

و آموخته ام برای یک رابطه عاطفی موفق مردها را باید رها گذاشت و زن ها را باید رهاتر.

و آموخته ام انسان در سراسر عمر تنهاست، و تنها به خود متعهد است، که اگر همین تعهد را یاد بگیرد درک می کند به حرمت خودش نباید دروغ و ناراستی به ذات خود راه بدهد.

و آموخته ام با روانی پریش و شرایطی بحرانی، تجربه کردن رابطه عاطفی موفق ناممکن است...
و آموخته ام هیچ آموزه ای ابدی و قطعی نیست،

و آموخته ام تجربه های من فقط تجربه های من است،

و آموخته ام حکم کلی دادن احمقانه ترین رفتار انسانی است،

و آموخته ام هر انسانی جهانی تازه است، با قواعدی تازه.....
#حمیدسلیمی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

تکراری‌ترین درد آدمیزاد رنج انتخابه، و سختی روزگارش تصمیم‌هاییه که به وقتش گرفته نمیشن،

تصمیم‌هایی تلنبار شده در برزخی خودخواسته، و حواله‌شده به بعدی نامعلوم، غافل از اینکه ما همیشه قبلا انتخابمون رو کردیم، اما پنهان از همه، حتی از خودمون، چرا که هیچ تصمیمی سخت نیست،

در واقع چیزی که سخته، دوست‌داشتن تصمیمیه که خیلی دوست‌داشتنی نیست

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، بمب انرژی گفته است:

چه بد که خیلی از چیزا بد تعبیر میشه بعد یه مدتی...

بله متاسفانه ،، خیلی هم توی روابط نه فقط عاطفی ، کلا روابط بین ادمها حتی داخل سطحی ترین نوع رابطه  این اتفاق رایج هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...