رفتن به مطلب

درد دل من

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

17 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

سلام بچه ها خوبید میخواستم یکم باهاتون درد دل کنم در مورد عشقم
.
.
.
بچه ها من روزے عشقے داشتم که با تموم زندگیم عوضش نمیکردم عزیزترینم بود ولے تنهام گذاشت نفسم بود ولے هواے قلبمو بارانے کرد رفت.تموم قلبمو دادم

بهش ولے تموم قلبمو پس داد رفت. شبم روزم با اون پر شد تنهاییم با اون پر شد بچه ها دلمو شکست رفت. تیکه دلم نمیدونم کجا افتاده بعضے وقتا میشینم و با خودم فکر میکنم

شاید قسمت نبود دنبال یه کلمه واسه تسکین دردامم ولے دردم بے دعواست من قبل از این شکست دیگه ای هم خورده بودم ولے میخواستم یه عشق جدید

بیارم واسه پر شدن تنهاییم میگفتم این مثل اون نیست این خوبه دوسم داره تنهام نمیزاره ولے این بیشتر عشق اولم نابودم کرد من الان شرمنده قلبم هستم که

یه بار دیگه بهم اعتماد کرد. زندگے و ادماش با من بازے کردن که دیگه نمیتونم از جام پاشم دوپرم شکسته فقط منتظرم با این دنیاے پست خداحافظے کنم

الان عشقم تو این انجمنه اگه پست منو دیدے میدونم میگے عشق ما خیلے طول نکشید چه عشقے بابا. ولے نه عشق خیلے قوے است که حتے تو یه ثانیه

پدید میاد من خیلے خوشحالم میدونید چرا چون میدونم این بازے که با من کرد با خودشم تکرار میشه تو بهم یاد دادے چطورے از کسے متنفر باشم اره ازت

متنفرم  دیگه نمیخوام چیزے بگم فقط بدون که دیگه دوست ندارم

دیگه دوست ندارم نه ندارم برو گمشو اوضے اشغال

داداشاے گلم خواهراے گلم به خواهرا میخوام بگم که زود به کسے اعتماد نکنید تو این دنیا هیچ عشق واقعے وجود نداره

به داداشاے گلمم میگم که به کسے خیانت نکنید فقط عشقتون رو برا خودش بخواین اگه قلب کسے رو پیدا کردید رفتین توش دیگه در نیاین

میدونید  پسرا با هم فرق دارن ما اونا رو سنگدل فرض کردیم برا آرامش پیدا کردن خودمون ولے یه پسرم میتونه عشق

حقیقے به دست بیاره به پسراے که دنبال یه عروسک وایه بازی کردنن  میگم که هیچ بدے بدون جواب نمیدونه

باور کن من هرگز لایق دوستت دارم هاے تو نبودم ؛ ملتمسانه از تو میخواهم : دوستت دارم هایت را به کسے بگویے که لایق دروغهایت باشد …

ممنونم که به حرفاے دلم گوش دادید دوستون دارم

من چی بگم، در این موارد بخدا زیاد خوش سلیقه نیستم، 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...