رفتن به مطلب

خوابتو تعریف کن . .

kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

وقتی 8 سالم بود خواب دیدم که توی اتاقم پر گرگه (البته من عاشق گرگم ) بعد زن عموم توی خوابم خونمون بود یکی از گرگها میره زنعمو گاز میگره توی خواب خیلی ترسیدم وقتی از خواب بیدار شدم خوابمو برای مامانم تعریف کردم ولی اون بهم گفت همش خوابه تعبیرش رو نمی دونستم رفتم تعبیر در بیارم که معنیش شد طلاق تعجب کردم و گفتم همش خواب بوده تا اینکه بعد از 5 سال پسر عموم از زنش طلاق میگیره منم رفتم دقیق تر معنی خوابم رو از اینترنت در اوردم که معنیش شد طلاق فرد یا فرزندانش خودم باورم نمی شد خوابم واقعی بود و تعبیر داشت تنها خوابم بود که تعبیر داشت از اون زمان همیشه تعبیر همه ی خواب هامو در میارم

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

یادمه چهار سال پیش خواب دیدم که توی خونه ی مامان بزرگمم.خاله ام اونجا بود.بهم گفت من یه بچه سه چهار ماهه حامله ام.
بعد از ظهر روز بعد،رفتیم خونه ی مامان بزرگم.خالم اونجا بود.خوابمو تعریف که کرد گفت که حامله اس ولی نمیدونه چن وقتشه.
چن روز بعد که خالمو دیدم گفت که زمانی که تو خواب هم اعلام کرده بود درسته و اوایل ماه چهارم بارداریش بود....
هنوزم یادمه اون خوابو و منتظرم دخترخالم بزرگ بشه که براش تعریف کنم و بگم که اولین کسی که توی خانواده وجود تو رو متوجه بود من بودم.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، kambiz_landar گفته است:

یادمه چهار سال پیش خواب دیدم که توی خونه ی مامان بزرگمم.خاله ام اونجا بود.بهم گفت من یه بچه سه چهار ماهه حامله ام.
بعد از ظهر روز بعد،رفتیم خونه ی مامان بزرگم.خالم اونجا بود.خوابمو تعریف که کرد گفت که حامله اس ولی نمیدونه چن وقتشه.
چن روز بعد که خالمو دیدم گفت که زمانی که تو خواب هم اعلام کرده بود درسته و اوایل ماه چهارم بارداریش بود....
هنوزم یادمه اون خوابو و منتظرم دخترخالم بزرگ بشه که براش تعریف کنم و بگم که اولین کسی که توی خانواده وجود تو رو متوجه بود من 

من بعد دیدن چند خواب در مورد مار   فوبیای مار پیدا کردم 😅😅😅

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، Topaz گفته است:

من بعد دیدن چند خواب در مورد مار   فوبیای مار پیدا کردم 😅😅😅

خیلے ترسناکہ 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...