رفتن به مطلب

ساعات 2تا3 شب، نفرین شدس؟!⸸🩸

cursed angel

ارسال های توصیه شده

●•ساعات 2 تا 3 شب بسیار رمز آلوده و در بسیاری فرهنگ های کهن به ساعت نفرین شده معروفه، از طرفی بسیاری از پزشکان امروزی معتقدند که بدن انسان در این ساعات به ضعیف ترین حالت ممکن قرار داره•●🩸

۹۹درصد مرگ‌های طبیعی در خواب رخ میده خصوصا سکته،در این ساعات اتفاق میوفته!🩸

بسیاری از اتفاقات عجیب و ترسناکی که مردم به پلیس گزارش میدن هم در این ساعاته🩸

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

27 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

چون به ب مسایل ترسناک علاقمندی اینو بگم یه بار حالا تو سن خیلی کمتر تو یکی از جمعای احضار روح بودم بعد نوبت من شد گفت روح خبیسه ساعت ۳ میاد تو خوابم من از ترسم از شب تا صبح بیدار موندم🤣🤣اینم بگم از این تلقینیا بودا الکی بود 😁😁

اصن من فیلم ترسناک نبینم خوابم نمیبره🤣...عجب که اینطور حالا باس میخوابیدی روح خبیس کیه یا اصن چرته همینطور که گفتی مراسمش الکیه😑😁از بس میرم خونه ننم، عمم همش داره درباره ماورالطبیعه حرف میزنه یا غیبت مردم میکنن بخاطر همین به چیزای جنایی و ترسناک علاقه دارم🤣🤣

ویرایش شده توسط cursed angel
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

احضار روح هست ولی نه اینی که من رفتم‌اون اصلا مراتب داره هر کسی هم‌تو جلساتشون راه نمیدن 😁😁خوبه فیلم ترسناک 👌👌

اره اون که عمرا راه نمیدن آدم عادیو😑😁...اگه فیلم ترسناک خیلی خوب دیدی پیشنهاد بده😁💖🫂

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Niloofar گفته است:

من فکر کنم بالای ۲۰۰ تا فیلم ترسناک داشتم ولی همشو بعد یه داستانی دادم رفت به اسم زیاد یادم نیست ولی یادم بیوفته حتما بهت میگم💗💗

مرسی از لطفت عزیزممممم😁💖🫂🫂💋

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Niloofar گفته است:

فیلم جنگیرو دیدی اون نسخه قدیمیشو؟ 

آخ اخ خیلی میخام ببینمش ولی 122 دقیقس یعنی میشه 2 ساعت و دو دقیقه که هیچ جا ندیدم تو گوگل اینقدر حجمش باشه همش یک ساعت و نیمه،  یوتیوب ک اصن حجمس بالاس و بخاطر شرایط نمیشه،فعلا دارم تو تلگرام میگردم کاملشو ببینم😁💖

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

اونو خیلی خوبه یعنی مثل مستنده انقدر نزدیک به واقعیته که فکر نمیکنی فیلمه یکی دیگه هم یادمه host اونم خوبه بد نیست ولی داستانی و فیلمیه

اره شنیدم که واقعا بر اساس واقعیته ، اتفاق یه پست قراره بزارم که فیلمای ترسناکی ک واقعین بگم،حتما میبینمش ممنونم از پیشنهادت😁😁🤍💖🫂

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، cursed angel گفته است:

●•ساعات 2 تا 3 شب بسیار رمز آلوده و در بسیاری فرهنگ های کهن به ساعت نفرین شده معروفه، از طرفی بسیاری از پزشکان امروزی معتقدند که بدن انسان در این ساعات به ضعیف ترین حالت ممکن قرار داره•●🩸

۹۹درصد مرگ‌های طبیعی در خواب رخ میده خصوصا سکته،در این ساعات اتفاق میوفته!🩸

بسیاری از اتفاقات عجیب و ترسناکی که مردم به پلیس گزارش میدن هم در این ساعاته🩸

از نظر من بهترین و پر آرامش ترین زمان ممکنه ست

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، Topaz گفته است:

از نظر من بهترین و پر آرامش ترین زمان ممکنه ست

ولی من با این زمان خاطره های خیلی بدی دارم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...