رفتن به مطلب

ویژگے هاے متولدین هر ماه در رابطه عاشقانه


kambiz_landar

ارسال های توصیه شده

همانطور که می دانید نشانه ماه تولد می تواند در هر چیزی از جذابیت گرفته تا نوع روابط  متولدین هر ماه تاثیر داشته باشد. پس اگر این روزها نا امید هستید و رضایت چندانی از زندگی خود ندارید هر چه بیشتر درباره نشانه ماه تولد خود بدانید می توانید زندگی خود را تغییر دهید. در ادامه ویژگی های خود را در رابطه بیشتر بشناسید تا بتوانید به مشکلاتی که در روابط خود با آن ها مواجه می شوید غلبه کنید.

روابط عاشقانه متولدین فروردین
استقلال و اراده مصمم از ویژگی های منحصر به فرد متولد فروردین ماه است. بنابراین شما فردی نیستید که بعد از آشنا شدن با شریک عاطفی تان دوستان و سرگرمی های خود را کنار بگذارید. هیچوقت درباره این که چگونه می خواهید زندگی کنید با کسی توافق نمی کنید. بسیار رک هستید بنابراین اگر مشکلی در رابطه داشته باشید آن را بازگو می کنید به همین دلیل مشکلات روی هم تلمبار نمی شوند. می توانید به سرعت مشکلات را حل می کنید و اگر شریک عاطفی تان طرز تفکر مشابهی با شما داشته باشد رابطه متعادلی خواهید داشت که در آن احساس آرامش و آزادی می کنید.

روابط عاشقانه متولدین اردیبهشت
متولدین ماه اردیبهشت بسیار مهربان و خونگرم هستند بنابراین بسیار مراقب هستید که شریک عاطفی تان احساس دوست داشته شدن بکند. کسانی که در ماه اردیبهشت به دنیا آمده اند بسیار احساساتی هستند و همین ویژگی جذابیت آن ها را بالا برده است. وقتی متولد ماه اردیبهشت فرد مناسب خودش را پیدا می کند هیچ ترسی از تعهد ندارد و اشتیاق زیادی در رابطه نشان می دهد.
این اشتیاق زیاد شما به ایجاد رابطه باعث می شود دیگران در شروع رابطه احساس کنند شما فرد بیش از حد وابسته ای هستید. پس باید در شروع رابطه بیشتر مراقب رفتارتان باشید و با زیاد پیام دادن یا نشان دادن علاقه بیش از حد او را به شک نیندازید. نکته دیگری که باید به خاطر بسپارید این است که هر کسی دوست ندارد رابطه فیزیکی در شروع رابطه داشته باشد. اگر می خواهید توجه او را بیشتر به خود جلب کنید صبور باشید.

روابط عاشقانه متولدین خرداد
اگر متولد ماه خرداد هستید شخصیتی اجتماعی دارید که علاقه زیادی به جمع های شلوغ دارد. به خوبی می توانید به کسانی که نظرشان به شما جلب شده است نزدیک شوید و خیلی زود آن ها را جذب خود می کنید. درک بسیار بالایی از مسائل روانشناسی دارید به همین دلیل رفتارها و انگیزه های شریک عاطفی تان را به خوبی درک می کنید. اگر شخصی را واقعا دوست داشته باشید رفتارهایی که فکر می کنید درست نیستند را کنار می گذارید. سعی کنید مسائلی که انرژی و تمرکزتان را از شما می گیرند را پیدا کنید. با این کار در یک چشم به هم زدن به آن چیزی که از عشق و رابطه عاشقانه می خواهید می رسید.

روابط عاشقانه متولدین تیر
به عنوان متولد ماه تیر شما فردی عاطفی و مهربان هستید به همین دلیل می توانید یک شریک عاطفی و یا پدر یا مادر خوبی باشید. وقتی در رابطه هستید سعی می کنید محیط آرامی برای شریک عاطفی تان فراهم کنید و تعادل در زندگی خانوادگی شما برقرار خواهد بود. دیگران برای شما مهم هستند و به همین دلیل ممکن است خیلی ها قصد سواستفاده از مهربانی شما داشته باشند و کسانی که از نظر عاطفی مشکل دارند جذب تان شوند. بیش از حد به دیگران اهمیت می دهید و تمام انرژی خود را صرف کمک به دیگران می کنید متولدین ماه تیر حساس و زودرنج هستند به همین دلیل وقتی شریک عاطفی تان چیزی را به زبان می آورد قبل از این که آن را به منظور بد بگیرید کمی به آن فکر کنید.

روابط عاشقانه متولدین مرداد
متولد ماه مرداد شخصیت جسور و پر شور و اشتیاقی دارد که توجه دیگران را به خود جلب می کند. آنقدر اعتماد به نفس دارید که به شخصی که خوشتان آمده نزدیک شوید به همین دلیل هیچوقت یک فرصت آشنایی خوب را از دست نمی دهید.
برعکس متولدین ماه های دیگر متولد ماه مرداد باید بیشتر روی رفتار خود در رابطه فکر کند تا نحوه شروع رابطه. باید این را بدانید که هر مخالفتی به معنای شکست و پایان دادن به رابطه نیست. وقتی بیش از حد احساساتی شدید یک نفس عمیق بکشید و به چیزی که می خواهید به زبان بیاورید فکر کنید.

روابط عاشقانه متولدین شهریور
متولد ماه شهریور دارای ویژگی هایی است که او را به یک شریک عاطفی بدون نقص تبدیل کرده است. شما به عشق تکیه می کنید و درخواست های غیرمعقول از شریک عاطفی خود نمی کنید. منطقی هستید و به همین دلیل هر مشکلی را بدون جنگ و درگیری حل می کنید.
به نیازهای شریک عاطفی تان اهمیت می دهید و نیازهایش را قبل از این که به زبان بیاورد پاسخ می دهید. کمی خجالتی هستید و به همین دلیل کمتر کسی می تواند ویژگی های منحصر به فرد شما را شناسایی کند. برای جذب چیزهایی که می خواهید و برای بهتر شدن در رابطه ابراز احساسات تان را تمرین کنید و با اعتماد به نفس خود واقعی تان را نشان دهید.

روابط عاشقانه متولدین مهر
متولدین ماه مهر دوستان زیاد و فرصت های رمانتیک زیادی دارند. به دیگران این فرصت را می دهید که شما را بشناسند. متاسفانه متولد ماه مهر خیلی زود عاشق می شود و به همین دلیل عجولانه تصمیم تعهد می گیرد. بهترین کار این است که کمی هم در رابطه منطقی باشید. به حرف دوستان تان که مراقب آدم های جدیدی که وارد زندگی تان می شوند هستند گوش دهید. قبل از هر تصمیم گیری ابتدا به خودتان فکر کنید. زمانی که می خواهید به هر قیمتی یک رابطه را نجات دهید به گرایش های خودتان فکر کنید شاید لازم باشد تنها باشید یا فرد دیگری را برای رابطه انتخاب کنید.

روابط عاشقانه متولدین آبان
به عنوان متولد ماه آبان دوست ندارید در رابطه مورد سوءاستفاده قرار بگیرید. کسانی که صداقت ندارند را خیلی خوب تشخیص می دهید و به آن ها اجازه نزدیک شدن به قلب تان را نمی دهید. در گفتگو کردن مهارت بالایی دارید و به همین دلیل خیلی زود آدم ها را می شناسید و به راحتی مشکلات رابطه را حل می کنید. مشکلات شریک عاطفی تان را به خوبی درک می کنید و تا زمانی که به ریشه مشکل پی نبرید دست از تحلیل آن برنمی دارید.
به خاطر شکی که به انگیزه و هدف دیگران دارید به هیچ کس فرصت آشنایی نمی دهید. حواستان به این واقعیت باشد که همه آدم ها یک جور نیستند. خیلی ها از نزدیک شدن به شما می ترسند بنابراین بهتر است کمی در این دیدگاه و رفتارتان تجدید نظر کنید.

روابط عاشقانه متولدین آذر
متولد ماه آذر رابطه ای که خوب پیش نمی رود را ترک می کند و وقتش را برای چیزی که خوشحالش نمی کند هدر نمی دهد. در نوع رفتاری که شریک عاطفی تان با شما می کند حد و مرز مشخصی دارید. از آزادی لذت می برید و هیچوقت به خاطر ترس از تنهایی وارد رابطه نمی شوید.
از طرف دیگر این ویژگی شما که همیشه آمادگی ترک یک رابطه را دارید می تواند به این معنا باشد که بلافاصله بعد از یک بحث کوچک عجولانه تصمیم می گیرید. پس سعی کنید بین ترک رابطه و ماندن در رابطه به هر قیمتی تعادل ایجاد کنید. متولد ماه آذر با کسی خوشحال است که آزادی و ماجراجویی را دوست داشته باشد و در رابطه با او احساس محدودیت نکند.

روابط عاشقانه متولدین دی
متولد ماه دی استانداردهای زیادی در رابطه عاشقانه دارد. او تحت تاثیر رفتارهای متظاهرانه و هدایای بزرگ قرار نمی گیرد. اگر کسی بخواهد قلب متولد ماه دی را به دست بیاورد باید بتواند او را به آن چیزی که می خواهد برساند. و این ویژگی بسیار با ارزش است زیرا خیلی ها نمی دانند که چگونه نیازهای خودشان را مشخص کنند. در رابطه به خوبی تبادل نظر می کنید و از کوره در نمی روید.
استانداردهای زیاد شما نشان می دهد که آدم انعطاف پذیری نیستید پس کمی در این ویژگی خود تامل کنید. اگر در نگاه اول احساس کردید فردی که با او ملاقات کرده اید مناسب تان نیست بهتر است زود تصمیم نگیرید و بعد از یک یا دو بار ملاقات بیشتر تصمیم گیری کنید. شاید نظرتان نسبت به او تغییر کرد.
روابط عاشقانه متولدین بهمن
متولد ماه بهمن در نشان دادان احساسات درونی اش کمی محتاط است و همین ویژگی او را به شخصیت مرموز و جذابی تبدیل کرده است. خیلی ها جذب شما می شوند تا بتوانند آن شخصیت واقعی که پشت چهره تان پنهان شده است را بشناسند. وقتی در یک رابطه پایدار هستید به خوبی مشکلات را حل می کنید و معمولا برای برطرف شدن نیازها خود و شریک عاطفی تان سازش می کنید. منصف هستید و به مسائل به عنوان یک بی طرف نگاه می کنید.
محتاط بودن شما باعث می شود دیگران شما را فرد خونسردی بشناسند و احساس کنند که هیچ اهمیتی به آن ها نمی دهید. اگر کسی را دوست دارید سعی کنید احساس تان را به او نشان دهید حتی اگر این کار به شما احساس نا امنی می دهد. کمی بیشتر ریسک کنید تا روابط بهتری با دیگران برقرار کنید.

روابط عاشقانه متولدین اسفند
به عنوان متولد ماه اسفند شما فردی مهربان، دلسوز و متواضع هستید. تمام تلاش تان خود را می کنید تا شریک عاطفی تان را خوشحال کنید. هیچوقت حق به جانب نیستید و تلاش می کنید کار درست را انجام دهید. مردم را بعد از درگیری ها و سوءتفاهم ها می بخشید. هیچ وقت کینه به دل نمی گیرید که باعث سرد شدن رابطه می شود.
تواضع خوب است اما زیاده روی در آن باعث پایین آوردن ارزش خودتان می شود. در نتیجه دیگران به خودشان اجازه می دهند که با شما بد رفتار کنند. زمانی که احساس کردید کسی قصد بی احترامی به شما را دارد از خودتان دفاع کنید. به علاوه فراموش نکنید که نیازهای خودتان به اندازه نیازهای طرف مقابل تان اهمیت دارد. هیچوقت لذت ها و سرگرمی های خودتان را به خاطر دیگران قربانی نکنید.

♡نظر ولایک یادتون نره ♡

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...