رفتن به مطلب

چند توصیه...☘️🌻

Takdokhtar

ارسال های توصیه شده

چرا هرچی بدبختیه سر تو میاد؟🥀

°🌼چون دلبسته کسایی میشی که ترجیح میدن از تو فاصله بگیرن!

°🌵به کسایی توجه میکنی که تو رو نادیده میگیرن!

°🌼برای کسایی وقت میذاری که هیچ وقت برای تو وقتشون ازاد نیست .

°🌵مواظب کسایی هستی که وقتی بهشون نیاز داری اصلا بهت اهمیت نمیدن .

°🌻این ادمهارو رها کن !تو سزاوار این هستی که همونقدر که به دیگران عشق میدی همونقدر عشق دریافت کنی

با اینا تو زندگیت روبه رو شو🚌💕

- - - - ------✦--⦁--✦------ - - - -

🍄🌿اگه دیدی با همه افراد یک مشکل تکراری برمیخوری ،شاید موقع اینه که انگشت اتهام رو سمت دیگران نگیری و به خودت رجوع کنی.

🪨🌿دیگران میتونن از تو سوء استفاده کنن مگه اینکه شماجلوشون رو بگیری! اگه افرادی که دور تو هستند با تو رفتار نامناسبی دارن براشون یه چارچوب تعیین کن.

🍄🌿گاهی ما به چیزایی که میخوایم نمیرسیم و دلیلش اینه که حرف و عمل ما یکی نیست!اگه یه چیزیو میخوای فقط به زبونش نیار ،عملا براش تلاش کن .

🪨🌿ممکنه شما نیاز هایی داشته باشید که دیگران بهشون اهمیت ندن ؛این مسئله نباید باعث بشه شما اون نیاز هارو نادیده بگیرید یا از اونها دفاع نکنید.

🍄🌿ماقانون خاصی توی زندگی نداریم که حتمن بخوایم طبق اون پیش بریم !ما سبکی رو برای زندگی انتخاب میکنیم که با زندگی ایده آل مون منطبق باشه

توم میتونی یه ادم سمی باشی 🧫

-🌚🌿گاهی ممکنه نیمه تاریک ات به نیمه روشنت غلبه کنه ولی تو میتونی با خود اگاهی اینجور وقتا به خودت بیای و بدونی داره چه اتفاقی میوفته .

-🌕🍃قدرت تو دراینه که بتونی قبول کنی اشتباه کردی و بدون شرم و یا گناه راجع به اشتباهاتت حرف بزنی .

-🌿🌚خیلی از ادمها در قبال رفتار های سمی خودشون هیچ مسئولیتی قبول نمیکنن و همیشه در حال تکرار یه الگوی غلط رفتاری هستن .

-🌕🍃تو حسابت رو از اونها جدا کن.. همه ما توانایی سمی بودن رو داریم.. تنها تفاوتمون اینکه که بعضیا در برابر این توانایی قیام میکنن و بعضیا مونم زندگی میکنیم .

-🌚🌿سعی کنید از کسایی که تمایل به تغییر این الگو های بد رفتاری ندارند فاصله بگیرین . و بدونید رشد شخصیت برای همه ادما زمان بره .. اینم بدونیم که هیچکدوممون راجب همدیگه هیچی نمیدونیم ؛اگه بدونیم برای طرف مقابل چه اتفاقایی افتاده راحت تر درکش میکنیم. 🙂

بلد نیستی بگی نه؟ بجاش اینارو بگو🙊

-🌱من واقعا ممنونم که به من گفتی ،ولی متاسفانه من نمیتونم .

-🌱به نظرم عالیه ولی درحال حاضر من براش امادگی ندارم .

-🌱درحال حاضر من نیاز دارم روی خودم تمرکز کنم .

-🌱خیلی خوشحالم که به فکرم بودی ،ولی الان این مسئله برام در الویت نیست .

-🌱اجازه بده راجبش فکر کنم وبعد نتیجه رو بهت میگم

اگه زندگی سخت شد 🌸

•°.☔🍋هرقدر میتونی ،شدید گریه کن !اما ..وقتی تموم شد مطمئن شو که دفعه بعد دیگه به همون اندازه اشکت در نیاد .

•°.♥️🪴 عشق به شما اسیب نمیزنه ؛ کسی که عشق ورزیدن بلد نیست به شما صدمه میزنه.. این دوتا رو اشتباه نگیرید.

•°.☕💕اگه کسی با تو بد برخورد کرد مشکل از اونه نه تو ! ادم سالم هیچوقت دنبال نابود کردن عزت نفس دیگران نیس.

•°.👩🏼‍🦳🌍هرقدر سنت بالاتر بره ،دیگه برات مهم نیست کی بهتر حرف میزنه کی رمانتیک تره یا شایدم خوشتیپ تر !اینکه کی بهتر و بیشتر تورو میفهمه برات مهم میشع.

•°.🐽🍃تو هرکاری انجام بدی ،قضاوت میشی پس لا اقل کاریو که دوست داری انجام بده تا احساس بهتری داشته باشی.

به خودت اعتماد نداری🧐🙂

-🐠برای گرفتن هر تصمیمی با مشکل مواجه میشی

-🌸تجربیاتت و زندگیت از نظر خودت بی اعتبار هستن ،پس انها را مبنی قرار نمیدی.

-🐠عقیده دیگران بیشتر از عقیده خودت برات اهمیت داره

-🌸از اینکه عقیده و نیازت رو مطرح کنی خجالت میکشی.

-🐠فقط اشتباهاتی که کردی در ذهنت مونده به دستاورد هات کوچکترین اهمیتی نمیدی.

-🌸ترجیح میدید دیگران برایتان تصمیم بگیرند که بتونید از زیر عواقب تصمیم هایتان، شونه خالی کنید .

-🐠دائما خودت رو با دیگران مقایسه میکنی و با خودت با کلام انتقادی حرف میزنی.

-🌸تعهد دادن براتون سخته و غریزه هاتون رو کنترل و سرکوب میکنی.

🍀🪨اعتماد زیربنای هررابطه عاطفی تلقی میشه،حتی رابطه ای که ما با خودمون داریم . برای اینکه این رابطه رو تقویت کنیم اول باید بتونیم به خودمون اعتماد کنیم

تو یه رابطه ..♥️

:📒🍓همیشه سعی کنید سوالای سخت رو اول رابطه بپرسید ،اینکه قصدش از شروع رابطه چیه ،بچه میخواد یا ن ؟ هدفش تو کار و اینده چیه . بهتره یه مکالمه سخت همون اول داشته باشید تا اینکه بعد از چند وقت سرمایه گذاری روی کسی دلتون بشکنه !

:⏰📰اینکه ما با خودمون فکر میکنیم که طرف مقابل باید بدونه که من چه احساسی دارم ،غلطه ! هیچکس نمیتونه ذهن تورو بخونه اگه میخوای بقیه درکت کنن باید به اونها بگی چه احساسی داری.. عدم اگاهی طرف مقابلت به این معنی نیست که به تو اهمیت نمیده فقط به این معنیه که شما به اندازه کافی باهم صحبت نمیکنید .

:🐞🌱یاد بگیرید اشتباهات خودتون رو دوست داشته باشید ، با اینکه ممکنه غرورتون شکسته شده بشه، ولی اشتباهاتتون باعث میشن بزرگتر بشید چون برای بدست اوردنشون هزینه زیادی دادید .

بلد باش‌..

🐝🌸فقط بخاطر اینکه دلتنگِ کسی میشیم نباید دوباره توی یه رابطه سمی برگردیم ، دلتنگی دلیل کافی ای برای اینکار نیست .

-ما نمیتونیم با همه درباره همه چیز حرف بزنبم ،باید بدونیم که با هرکس درباره چه موضوعی گپ بزنیم و گفتگو کنیم .

🐝🌼وقتی کسی به شما حسادت میکنه ،این وظیفه شما نیست که کاری کنید که اون حس بهتری نسبت به شما پیدا کنه .حدس و گمان ریشه در واقعیت نداره اگه میخواید چیزی رو بدونید حدس نزنید سوال کنید .

- با اینی که هستید کنار بیاید و به خودتون اعتبار بدید وقتی با وجود ضعف هایی که داریم با خودمون کنار بیایم هیچ کس نمیتونه از ما بخاطر ضعف هامون باج بگیره

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...