رفتن به مطلب

قـــلــقــلــک😁💯چـــالش...

نیلوفرآبی

ارسال های توصیه شده

هم اکنون، نیلوفرآبی گفته است:
  1. اگر بتونی به خودِ18ساله‌ت نامه بنویسی، چی بهش می‌گی؟🤔😁😕

screenshot_%DB%B2%DB%B0%DB%B2%DB%B2%DB%B

خـب بهش میــگم روزای سخـتـی در پیش داری، ولی قوی باش میگـذر، از خـدا نـاامیـد نشـو قهـر نـکن بـاهاش.و هیـچ وقـت نیـا ت چـت. زنـدگـیـت تلـخ تـر میـشـه. نمـیگم چنـد سـال دیـگـه زنـدگیت خیـلی عـالی میـشه. نـه ولـی ت تلاش کـن. و از یکـسری افـراد فـاصـله بگـیـر که اذیـت نشی. 😁

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

9 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

میگم فکر نکن همه مثل خودت ساده و رو بازی میکنن...اعتماد به هیچ وجه نکن...قدر عزیزاتو بیشتر بدون که یه روز خیلی حسرت روزای قدیمتو میخوری.....

لایک عزیزم❤💋

لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

میگم فکر نکن همه مثل خودت ساده و رو بازی میکنن...اعتماد به هیچ وجه نکن...قدر عزیزاتو بیشتر بدون که یه روز خیلی حسرت روزای قدیمتو میخوری.....

من اگـه میشـد بـرگـردم عقب نمـیام ت دنیای چت. چـون خیلی ضـربه خـوردم ازش💔

لینک به دیدگاه

21 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

والا نمیدونم چی بگم.بزار یکم فکر کنم.. 😆 

لینک به دیدگاه

به نظرم یکم باید بیشتر درس میخوندم..تا موقعیت های عالی که برام پیش اومد رو از دست نمیدادم...ولی همینم خداراشکر... راضیم به رضای خدا..  😊

لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

چت یه زمانی پناهگاه من شد از شر مشکلات دنیای واقعیم کلی‌حس خوب و قشنگ و... برام داشت ولی به مرور برام تلخ شد یه روز به خودم اومدم دیدم فقط داره عذابم‌میده خیلی بیشتر از دنیای واقعی  و ازش کندم خیلی سخت بود که بزارمش کنار ولی تونستم الان فقط همین انجمن فعالیت دارم‌اونم به عشق تو و الناز و اینکه سمیرارو میبینم گاهی❤❤❤

فـدات قشنگـم💋

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

خدا نکنه قشنگم 💋💋❤ایشالله دنیای واقعی هممون انقدر رنگین شه که دیگه دنیای مجازی رنگ الکیشو  ببازه...

همچنین عزیزدلم. ان شاالله ی روز بشه دیگه ن چت بیایم ن انجمن💋😁

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

ایشالله قشنگم ولی همو داشته باشیم چون من از شماها کلی حس خوب گرفتم تو اوج مشکلاتم با خوندن پستهاتون و لطفی که به من داشتین کلی آروم شدم با اینکه زمان زیادیم نبود که میشناختمتون....❤❤❤

اینم باید بگم راجب چت مقصر فقط خودمم و باعث شد درس بگیرم و تجربه ای شد برام🌸🌸🌸

آخی عزیزدلم. مهربون منیspacer.png منم ساعتهای خوبی رو کـنارتون داشتم💋❤. اره تجربه های سخت و گاهی غیرقابل جبران❤💋

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، نیلوفرآبی گفته است:

من خود آینده‌ات هستم، احمق نیستم، اگرچه کارهای احمقانهٔ زیادی انجام دادم. دربارهٔ آن‌ها نگران نباش همهٔ ما گاهی کارهای احمقانه می‌کنیم. لطفاً سعی کن ذهنت را باز نگه داری.
هیچ قانونی به جز عمل و عکس العمل وجود ندارد. بدبختانه تو نمی‌توانی مردم دیگر را تغییر دهی، پس بر مواردی که خودت فکر می‌کنی درسته تمرکز کن. خودت را برای اشتباهاتی که مرتکب می شوی سرزنش نکن. اینطوریه که یاد می‌گیریم و یاد گرفتن‌‌، همان دلیلی است که برایش به دنیا آمدیم. اشتباهات زیادی می‌کنی ولی خودت را ببخش، نترس. همه چیز درست می‌شود

Armin.m

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Armin_music گفته است:

من خود آینده‌ات هستم، احمق نیستم، اگرچه کارهای احمقانهٔ زیادی انجام دادم. دربارهٔ آن‌ها نگران نباش همهٔ ما گاهی کارهای احمقانه می‌کنیم. لطفاً سعی کن ذهنت را باز نگه داری.
هیچ قانونی به جز عمل و عکس العمل وجود ندارد. بدبختانه تو نمی‌توانی مردم دیگر را تغییر دهی، پس بر مواردی که خودت فکر می‌کنی درسته تمرکز کن. خودت را برای اشتباهاتی که مرتکب می شوی سرزنش نکن. اینطوریه که یاد می‌گیریم و یاد گرفتن‌‌، همان دلیلی است که برایش به دنیا آمدیم. اشتباهات زیادی می‌کنی ولی خودت را ببخش، نترس. همه چیز درست می‌شود

Armin.m

عالی موفق باشید ت لحظه های زندگیتون🌹🙏

لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، الناز۳۳ گفته است:

به نظرم یکم باید بیشتر درس میخوندم..تا موقعیت های عالی که برام پیش اومد رو از دست نمیدادم...ولی همینم خداراشکر... راضیم به رضای خدا..  😊

عالی عزیزدلم💋❤. من بودم انقدر درس نمیخوندم😁

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

فداتم منspacer.pngتو الناز و سمیرا جانم دوستهای خیلی خوبی برای من هستین و ارزشمندین❤❤❤

یه نفر دیگه هم هست که همیشه دعاگوشم و براش آرزوی سلامتی و شادکامی دارم بخاطر محبت و حمایتاش  همیشه ممنونشم⚘⚘⚘.....

ایشالله همیشه لبتون خندون باشه تنتون سلامت دوستای خوبم🤲🤲🤲😍😍😍

فـدات عـزیزدلم همچنین تو برای ما ارزشمندی. 💋❤ 

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

فداتم منspacer.pngتو الناز و سمیرا جانم دوستهای خیلی خوبی برای من هستین و ارزشمندین❤❤❤

یه نفر دیگه هم هست که همیشه دعاگوشم و براش آرزوی سلامتی و شادکامی دارم بخاطر محبت و حمایتاش  همیشه ممنونشم⚘⚘⚘.....

ایشالله همیشه لبتون خندون باشه تنتون سلامت دوستای خوبم🤲🤲🤲😍😍😍

ممنونم عزیزم خیلی با معرفت و مهربونی.. همچنین نیلوفر آبی عزیزم.خیلی دوست داشتنی هستید

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، الناز۳۳ گفته است:

ممنونم عزیزم خیلی با معرفت و مهربونی.. همچنین نیلوفر آبی عزیزم.خیلی دوست داشتنی هستید

ممنون عزیزدلم. توام خیلی مهربونی❤💋

لینک به دیدگاه

14 ساعت قبل، نیلوفرآبی گفته است:

سلام

خیلی حرف دارم براش ،سعی میکنم دیگه به گذشته بر نگردم ،پشت سرم هیچوقت دوس ندارم نگاه کنم 

از خیلی از دوستام فاصله میگیرم ،سعی میکنم بیشتر رو خانواده متمرکز بشم 

مثل ی دوست خوب بهاش صحبت میکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...