رفتن به مطلب

دلنوشته

Black_wolf

ارسال های توصیه شده

من از اون دسته آدمام که وقتی دلم میشکنه؛به جای اینکه برم به طرف بگم که فلان کارت زشت بوده و من از دستت ناراحتم...

سکوت میکنمو تو خودم میریزم!

بعد هی بهش فکر میکنم و هزار بار

حرف و اتفاقی که ناراحتم کرده رو مرور میکنم بعد هی براش دلیل میارم و تو ذهنم به خودم میگم که دوسش دارم و اشکالی نداره اصلا هم هیچی به روش نمیارم!

انقد اینکارو میکنمو با خودم کلنجار میرم و رفتارای طرفو نادیده میگیرم که دیگه کم کم ازاون آدم زده میشه و فاصله میگیرم

دیگه دلم نمیخواد ببینمش در حالی شاید خیلی دوسش داشته باشم!

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

14 دقیقه قبل، Black_wolf گفته است:

من از اون دسته آدمام که وقتی دلم میشکنه؛به جای اینکه برم به طرف بگم که فلان کارت زشت بوده و من از دستت ناراحتم...

سکوت میکنمو تو خودم میریزم!

بعد هی بهش فکر میکنم و هزار بار

حرف و اتفاقی که ناراحتم کرده رو مرور میکنم بعد هی براش دلیل میارم و تو ذهنم به خودم میگم که دوسش دارم و اشکالی نداره اصلا هم هیچی به روش نمیارم!

انقد اینکارو میکنمو با خودم کلنجار میرم و رفتارای طرفو نادیده میگیرم که دیگه کم کم ازاون آدم زده میشه و فاصله میگیرم

دیگه دلم نمیخواد ببینمش در حالی شاید خیلی دوسش داشته باشم!

هر چی بیشتر به یه نفر فرصت بدی اون آدم بیشتر بهت بی‌احترامی می‌کنه. کم‌کم استانداردهایی که تو واسه خودت قرار داری رو زیر پا میذاره چون می‌دونه همیشه قراره یه فرصت دیگه داشته باشه. دیگه ترسی از از دست دادنت نداره چون می‌دونه هر غلطی هم که بکنه تو بازم ازش دست نمی‌کشی. به بخششت عادت میکنه و دیگه ککش هم نمی‌گزه. دیدید وقتی زیادی گرسنه می‌مونی میل به غذا رو از دست میدی؟ 
یعنی در عین حال كه گرسنه‌ای غذا نمیخوای.
گاهی وقتا آدما این‌جورین، انقد میخوان و نمیشه كه دیگه نمیخوان ...مثلا همون حرف شما👌🏻لایک

ویرایش شده توسط AVA_2002
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...