رفتن به مطلب

شعبده بازی با ماشین حساب گوشیت

ارسال های توصیه شده

خب الان میخوام بهت یاد بدم چطور میتونی با ماشین حساب گوشیت به شعبده بازی انجام بدی با هر ماشین حسابی میتونی این رو انجام بدید

خب

مرحله ۱

ماشین حساب گوشیتون رو بردارید و سایز پاتون رو روی ماشین حساب بنویسید برای مثال من سایز پام ۴۲ هست و باید ۴۲رو توی ماشین حساب گوشی بنویسم

مرحله۲

خب بعد از اینکه سایز پاتون رو نوشتین اون عدد رو ضربدر ۵ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۳

بعد از اینکه سایز پاتون رو ضربدر ۵ کردین  حالا میاین به اضافه ۵۰میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۴

بعد از اینکه پنجاه رو اضافه کردین میاین همون عددی رو که تا اونجا بدست آوردیم رو ضربدر ۲۰ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۵

خب و بعد اینکه عدد رو ضربدر بیست کردین میاین به اضافه ۴۰۱ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۶ (آخر)

ور در مرحله آخر میاین عدد رو منهای سال تولدتون میکنین و بعد مساوی رو میزنین  و عددی که بدست میاد دو رقم اولش میشه سایز پات و دو رقم آخرش میشه سنی که توش هستی

مثال

من سایز پام ۴۲هست

۲۱۰=۵×۴۲
۲۶۰=۲۱۰+۵۰

۵۲۰۰=۲۰×۲۶۰

۵۶۰۱=۵۲۰۰+۴۰۱

جواب پایانی

۴۲۱۴=۵۶۰۱-۱۳۸۷

و بوم از این چهار رقم جواب آخر دو رقم اولش میشه سایز پام و دو رقم آخرش میشه سنی ک توش هستم ینی چهارده

تمام شد و رفت شرمنده وقتت رو گرفتم همیشه شاد و خوشحال باشی

ویرایش شده توسط Ho3ein
عوض کردن موضوع
  • Like 4
  • Thanks 2
  • Haha 1
  • Confused 1
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 ماه بعد...
  • 4 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۷/۷ در 18:07، Ho3ein گفته است:

خب الان میخوام بهت یاد بدم چطور میتونی با ماشین حساب گوشیت به شعبده بازی انجام بدی با هر ماشین حسابی میتونی این رو انجام بدید

خب

مرحله ۱

ماشین حساب گوشیتون رو بردارید و سایز پاتون رو روی ماشین حساب بنویسید برای مثال من سایز پام ۴۲ هست و باید ۴۲رو توی ماشین حساب گوشی بنویسم

مرحله۲

خب بعد از اینکه سایز پاتون رو نوشتین اون عدد رو ضربدر ۵ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۳

بعد از اینکه سایز پاتون رو ضربدر ۵ کردین  حالا میاین به اضافه ۵۰میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۴

بعد از اینکه پنجاه رو اضافه کردین میاین همون عددی رو که تا اونجا بدست آوردیم رو ضربدر ۲۰ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۵

خب و بعد اینکه عدد رو ضربدر بیست کردین میاین به اضافه ۴۰۱ میکنین و بعد مساوی رو میزنین

مرحله۶ (آخر)

ور در مرحله آخر میاین عدد رو منهای سال تولدتون میکنین و بعد مساوی رو میزنین  و عددی که بدست میاد دو رقم اولش میشه سایز پات و دو رقم آخرش میشه سنی که توش هستی

مثال

من سایز پام ۴۲هست

۲۱۰=۵×۴۲
۲۶۰=۲۱۰+۵۰

۵۲۰۰=۲۰×۲۶۰

۵۶۰۱=۵۲۰۰+۴۰۱

جواب پایانی

۴۲۱۴=۵۶۰۱-۱۳۸۷

و بوم از این چهار رقم جواب آخر دو رقم اولش میشه سایز پام و دو رقم آخرش میشه سنی ک توش هستم ینی چهارده

تمام شد و رفت شرمنده وقتت رو گرفتم همیشه شاد و خوشحال باشی

باحال بود

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...