رفتن به مطلب

ویرایش قوانین میهن چت ll انتقاد

ارسال های توصیه شده

سلام 

لطفا اتاق کاربر های قدیمی و اتاق بازی رو وی ای پی کنید

چون بودن کاربر های درجه کم در اتاق کاربر های قدیمی یه بی نظمی محسوب میشه 

و 

دلیل اینکه باید اتاق بازی رو وی ای پی کنید اینه که کسانی که موقع بازی با اک فیک بیان و وارد بازی بشن 

میتونن به راحتی توی بازی تغلب کنن و این خیلی بده 

پس لطفا اتاق کاربر های قدیمی و اتاق بازی رو وی ای پی و بنده رو هم مینی مستر کنید 

با تشکر 

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

بنده مخالفت خودم رو با این موضوع اعلام میکنم.. 

اتاق کاربران قدیمی یکی از پاتوق های دوستی ما هست توی این پاتوق چند تن از عزیزان وی ای پی نیستن و این موضوع به ضرر پاتوق هست

اتاق بازی تعداد زیادی از بازیکنان این اتاق وی ای پی نیستن و این موجب کم تعداد شدن بازی ها میشه.... 

لینک به دیدگاه

وی ای پی بشن بهتره . کسایی هم که صلاحیت دارن بهشون وی ای پی داده بشه بعد از چک کردن اکانتشون.

کلا عضویت اگه دومرحله ای بود بهتر بود  که واسه طرف ایمیل تایید ارسال بشه و ایمیل فیک نزنه واس عضویت. کلا باید یوزر تو زحمت بیوفته وگرنه قدر یوزرشو نمیدونه.

وی ای پی میشن هم دلیت اکانت میزنن عکسشو میذارن پروف .

قال حصین (ع)

ویرایش شده توسط HosseiN
لینک به دیدگاه

• 7 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۶/۲۸ در 01:31، ashkan گفته است:

بنده مخالفت خودم رو با این موضوع اعلام میکنم.. 

اتاق کاربران قدیمی یکی از پاتوق های دوستی ما هست توی این پاتوق چند تن از عزیزان وی ای پی نیستن و این موضوع به ضرر پاتوق هست

اتاق بازی تعداد زیادی از بازیکنان این اتاق وی ای پی نیستن و این موجب کم تعداد شدن بازی ها میشه.... 

با نظر شما موافقم.من خودم یه تازه واردم ک این ماهه بیشتر تایمم رو توی اتاق بازی سپری کردم

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۶/۲۷ در 10:58، Anii_tsb گفته است:

سلام 

لطفا اتاق کاربر های قدیمی و اتاق بازی رو وی ای پی کنید

چون بودن کاربر های درجه کم در اتاق کاربر های قدیمی یه بی نظمی محسوب میشه 

و 

دلیل اینکه باید اتاق بازی رو وی ای پی کنید اینه که کسانی که موقع بازی با اک فیک بیان و وارد بازی بشن 

میتونن به راحتی توی بازی تغلب کنن و این خیلی بده 

پس لطفا اتاق کاربر های قدیمی و اتاق بازی رو وی ای پی و بنده رو هم مینی مستر کنید 

با تشکر 

در اپدیت جدید اسکریپت میهن ی سری درجه اضافه میشه که این حرف شما هم اون موقع اصلاح میشه

در حال حاضر درجه ها محدود هستن و کاربرا نمیتونن از امکانات استفاده کنن در اون صورت

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...