رفتن به مطلب
همراهان گرامی بعد از ثبت نام اگه مشکل تایید ایمیل براتون پیش اومد و ایمیلی دریافت نکردین صبور باشین تا نام کاربریتون توسط مدیران بررسی و تایید بشه

بهترین کتاب های 2021 ؛‌ فهرست بهترین رمان های سال


Mohsen Shz
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

سال 2021 به تازگی از راه رسیده است و همراه با آن مجموعه ای از کتاب های جدید نیز منتشر شده است که برای طرفداران پر و پا قرص کتاب می تواند خبری بسیاری خوبی باشد، ما در این مقاله لیستی از بهترین کتاب های 2021 و بهترین رمان های 2021 به شما معرفی خواهیم کرد.

جهان دارای کتاب های بسیار جالبی برای خواندن است و سالانه نیز بر تعداد این کتاب های اضافه می شود، برای کمک به یافتن مطلبی برای خواندن کتاب های ما مطالب متعددی را تهیه کردیم و ارائه دادیم که می توانید از آن استفاده کنید، اکنون نیز اگر به دنبال یک کتاب خوب و جدید هستید و یا می خواهید کتابی را با دوست یا شریک زندگی خود بخوانید، ما به شما بهترین کتاب های 2021 و بهترین رمان های 2021 را معرفی خواهیم کرد. با ما باشید.

بهترین کتاب های 2021 ؛‌ فهرست بهترین رمان های سال

رمان و کتاب بخش جدایی ناپذیر و جذابی از زندگی امروزی است. اگرچه در جامعه ما فرهنگ کتابخوانی در جایگاه بایسته و شایسته خود قرار ندارد، اما در هر صورت دوستداران کتاب و کتابخوانان کم تعداد نیستند و بدون شک برای به روز بودن دوست دارند تا همواره جدیدترین و بهترین آثار روز را بشناسند. در جستار پیش رو به بهترین کتاب های 2021 میپردازیم.

از زنان و نمک (Of Women and Salt) اثر گابریلا گارسیا

بهترین کتاب های 2021

اولین رمان گابریلا گارسیا از زنان و نمک، زندگی سه نسل از زنان کوبا را از قرن 19 کوبا تا میامی امروزی روایت می کند، گابریلا در کتاب 200 صفحه ای خود بیانیه ای قدرتمند در مورد چگونگی ریشه های خود برای درک جایگاه خود در جهان می دهد و نشان می دهد که هر چقدر که بخواهیم برای فرار از گذشته تلاش کنیم، همیشه این گذشته بر زندگی اکنون ما تاثیر گذار است. ما قویا به شما پیشنهاد می دهیم که یکی از بهترین رمان های 2021 را که این کتاب شامل آن است را مطالعه نمایید.

رفتن سخت ترین کار نیست (Leaving Is n’t the Hardest Thing) اثر لارن هاو

بهترین کتاب های 2021

شاید بتوان به صراحت گفت که نویسنده این کتاب لورن هاو  سختی هایی را در زندگی خود تحمل کرده که هیچکدام از ما حتی نمی توانیم آن ها را تصور نماییم. او همه این تجارب سخت را در کتاب رفتن سخت ترین کار نیست به تصویر کشیده است. ما در این کتاب از تجارب او را از بزرگ شدن در میان یک فرقه بدنام تا حضور در نیروی هوایی ایالات متحده و تا نگهبانی کلوب شبانه می خوانیم. او در این کتاب شجاعانه جستجوی خود برای یک هویت و مسائل پیرامون آن را به تصویر می کشد، این کتاب با توجه به روایت جذاب و خواندیش قطعا جزوه بهترین کتاب های 2021 می توان به شمار آورد.

بیشتر بخوانید: بهترین رمان های جهان

ساعت جادوگر (Hour of the Witch) اثر  کریس بوجالیان

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

این کتاب روایت یک زن جوان پریتانی در بوستون سال 1662 است که با یک مرد قدرتمند که اساسا یک هیولا است، ازدواج کرده است. زمانی که اصرار این زن برای استقلال یافتن شدت می گیرد، اطرافیان این زن از جمله شوهرش به او شک می کنند و از اینجا یک داستان غنی و اما بسیار وحشتناک شروع می شود. این کتاب بسیار برای طرفداران رمان های تاریخی جذاب خواهد بود و می توان آن را در فهرست بهترین رمان های 2021 قرار داد.

سحر خیز (Early Morning Riser) اثر کاترین هاینی

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

کتاب سحر خیز یک رمان جدید، جذاب و خنده دار است که در آن جین یک معلم مدرسه ابتدایی است که داستان هایی با دوست پسر خود دانکن که فردی زیبا دوست داشتنی از سر می گذارند. این مرد جذاب دوست داشتنی تقریبا تمام زنان جوان شهر کوچک را اغوا کرده است. داستان منحصر به فرد این کتاب به همراه روایت شخصیت های دمدمی دارای روحیه ادبی بی نظیر است که کتاب هاینی را تبدیل به یکی از بهترین کتاب های 2021 کرده است.

بیشتر بخوانید: بهترین رمان های عاشقانه ایرانی

کودک دیگی (Caul Baby) اثر مورگان جرکینز

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

لایلا آرزو دارد که یک بچه به دنیا بیاورد، بنابراین تلاش می کند از ملانکونز که یک خانواده افسانه ای در هارلم هستند و شایعه شده دارای یک دیگه حاوی آمونیک است که دارای خواص درمانی است، درخواست کمک کند، این روایت اصلی کتاب کودکی دیگی است، کتاب جرکینز داستانی جذاب و لحظه ای درباره برخورد مادرانه، قدرت و جامعه بیان می کند، به همین حساب ما فکر می کنیم می توانیم این کتاب جذاب را در زمره بهترین رمان های 2021 قرار دهیم.

دخترانی با آینده های درخشان (Girls with Bright Futures) اثر تریسی دابمایردخترانی با آینده های درخشان نگاهی فراواقعی، جالب و سرگرم کننده درمورد پذیرش در دانشگاه دارد. در این کتاب سه مادر سختگیر برای اطمینان از موفقیت دخترانشان که در یک مدرسه خصوصی برای نخبگان در سیاتل تحصیل می کنند، انتظارات غیرواقع بینانه ای را از این دختران طلب می کنند. این مادران به واسطه دخترانشان با یکدیگر رقابت کرده و رفاه و لذت آنها کاملا نادیده می گیرند، این مسئله مهم اجتماعی که شاید بسیاری از خانواده با آن درگیر بوده باشند، سوژه جذابی را بر می سازد که این کتاب را در لیست بهترین کتاب های 2021 و بهترین رمان های 2021 قرار می دهد.

آسیب نرساندن (Do No Harm) اثر کریستینا مک دونالد

 

 

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

دخترانی با آینده های درخشان نگاهی فراواقعی، جالب و سرگرم کننده درمورد پذیرش در دانشگاه دارد. در این کتاب سه مادر سختگیر برای اطمینان از موفقیت دخترانشان که در یک مدرسه خصوصی برای نخبگان در سیاتل تحصیل می کنند، انتظارات غیرواقع بینانه ای را از این دختران طلب می کنند. این مادران به واسطه دخترانشان با یکدیگر رقابت کرده و رفاه و لذت آنها کاملا نادیده می گیرند، این مسئله مهم اجتماعی که شاید بسیاری از خانواده با آن درگیر بوده باشند، سوژه جذابی را بر می سازد که این کتاب را در لیست بهترین کتاب های 2021 و بهترین رمان های 2021 قرار می دهد.

آسیب نرساندن (Do No Harm) اثر کریستینا مک دونالد

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

در این کتاب اما یک پزشک قابل احترام است که عاشق کارش و شوهر کارگاه خود است، اما وقتی فرزند خردسال آنها مبتلا به سرطان می شود، خرج درمان گران قیمت سرطان فرزند این زوج مایه دردسرشان می شود و اما از سر ناامیدی برای پرداخت هزینه درمان شروع به فروش مواد مخدر می کند، کتاب آسیب نرساندن مک دونالد متنی عاطفی و رادیکال است که مسئله مهم اجتماعی را مطرح می سازد، به همین جهت این کتاب در لیست بهترین رمان های 2021 ما نیز قرار می گیرد.

 

یادآر (Remember) اثر لیسا جنوا

 

آیا شما قادر هستید هر دو طرف یک سکه را به طور دقیق توصیف کنید؟ در کتاب یادآر عصب شناس مشهور لیزا جنوا تلاش می کند توضیح دهد که چرا بسیاری از ما قادر به انجام چنین کاری نیستیم، این کاوش جذاب در نحوه عملکرد حافظه نشان می دهد که چرا این نقص کاملا طبیعی است، این کتاب جذاب درمورد یک رویداد متدوال آن را در لیست بهترین کتاب های 2021 قرار داده است.

فرزند چهارم (The Fourth Child) اثر جسیکا وینتر

   

در کتاب فرزند چهارم روایت داستان حول جین یک دانش آموز دبیرستانی می گذرد که در هنگام تحصیل خود باردار شده، ازدواج می کند و در زمانی که اکثر دوستانش درحال اتمام دانشگاه هستند، دارای سه فرزند است. این کتاب خوانندگان را مجبور می کند با سوالات مهم و سرنوشت سازی درباره اینکه اصول متعصبانه چگونه می تواند بر یک خانواده تاثیر بگذارد را مطرح می نماید، به دلیل بحث درباره این موضوع جذاب و مهم و همچنین روایت جذاب آن ما آن را جزوه بهترین کتاب های 2021 و بهترین رمان های 2021 قرار داده ایم.

 

دروغ مهربانانه (The Kindest Lie) اثر نانسی جانسون

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

این کتاب زندگی روت را روایت می کند که یک مهندس سیاه پوست تحصیل کرده، ساکن شیکاگو در سال 2008 است. اشتیاق شوهر این زن برای آشنایی با خانواده دختر، او را وادار می کند به زادگاهش در ایندیانا بازگرداند تا او با گذشته خود دوباره رو به رو شود. او در شهر صنعتی خود با یک دانشجو سفید پوست آشنا شده و دوستی برقرار می کند، او در این میان به واسطه این دوستی از شکاف های عمیق نژادی که تا پیش از این از آن بی خبر بود، آگاه می گردد. جانسون در این کتاب علاوه بر مطرح کردن بحث مهم اختلاف نژادی نکات مهمی را درباره ارتباط اجتماعی و اجتماعات به صورت کلی بیان می کند که به نظر ما این کتاب را در زمره بهترین کتاب های 2021 قرار می دهد.

سیب خوب (Good Apple) اثر الیزابت پاسارلا

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

الیزابت پاسارلا یک مسیحی اونجلیست (انجیلی) از اهالی ایالت های جنوبی آمریکا است که سه کودک خود را در محله های بالا نشین بسیار لیبرال نیویورک بزرگ کرده است، او در کتاب سیب خوب، با شفافیت خنده داری، برچسب هایی را که در طول زندگی در این منطقه خورده است روایت می کند و نشان می دهد که چگونه رابطه او با دین هویتش را شکل داده و بر عصیان او تاثیر گذاشته است، این روایت جذاب درباره برخورد هویت ها این کتاب را در زمره بهترین رمان های 2021 قرار داده است.

شجاعت (Bravey) اثر الکسی پاپاس

بهترین کتاب های 2021 بهترین رمان های سال 2021

الکسی پاپاس رویکردی بدون محدودیت نسبت به زندگی دارد که او را به انجام کارهای مختلف و گاهی متضاد در زندگیش کشانده است، او در طول زندگی خود از دوندگی حرفه ای در المپیک تا نقش بازی کردن فیلمی که خود ساخته بود را امتحان کرده است. پاپاس در کتاب خود با شجاعت خاطرات صادقانه خود را از زندگی پر و پیچ خم خود روایت می کند که در آن نشان می دهد که چگونه سخت ترین لحظات زندگی از مرگ مادرش به دلیل خودکشی تا افسردگی پس از المپیک به او اتفاقا انگیزه زندگی می دهد.

 

شهری با هزاران دروازه (Gates City of a Thousand) اثر ربکا ساکس

 

اختلافات عمیق بین دو طرف درگیری اسرائیل و فلسطین به شکلی واقعی در کتاب شهری با هزار دروازه روایت می شود. نویسنده کتاب با مطرح کردن شخصیت های گسترده مانند یک پدر جدید با همسر آمریکایی و یک دانشجوی دانشگاه که برای انجام کار غیرقانونی وارد خاک اسرائیل می شود، این اختلافات را به خوبی بازنمایی می کند. او با صمیمیتی صادقانه فاش می کند که زندگی در مرکز یکی از اختلاف برانگیزترین درگیری های جهان چگونه است.

نزدیک به خوب شدن (This Close to Okay) اثر لسا کراس-اسمیت

بهترین کتاب های 2021 بهترین کتاب های سال 2021

این کتاب روایتگر زندگی مشاور ازدواج و طلاق تالی کلارک است. او در طول داستان متوجه می شود که مردی در آستانه خودکشی قرار دارد، تلاش می کند او را ترغیب به صحبت کند و با هم یک فنجان چای میخورند، درحقیقت کتاب سعی دارد نشان دهد که چگونه کمک در لحظات سخت می تواند افراد از لبه پرتگاه نجات دهد.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

 اشتراک گذاری

×
×
  • اضافه کردن...