رفتن به مطلب

دعاهای خوب برای دوستان

Mohsen Shz

ارسال های توصیه شده

متن دعای خیر برای دوستانم

عزیزترین ها همیشه لایق بهترین ها هستند. زندگی تان مثل گل های بهاری زیبا و با نشاط باد. هر جا که باشید دعای خیرم بدرقه راهتان است.

تبلیغ

در این روز زیبا دعا می کنم تمام زندگی تان مالا مال از یاد و نگاه خداوند منان باشد. روز و روزگارتان سرشار از نگاه خداوند.

دوست خوبم امیدوارم دریای زندگیت پر از امواج خوشبختی باشد و آسمان دلت خالی از غم و نارحتی.

از درگاه خداوند صمیمانه دعا می کنم که روزگارت پر از صحت و سلامتی باشد وقلب مهربانت پر از یاد خداوند.

دوست خوبم دعا می کنم خداوند در تمامی لحظات زندگیت حضور داشته باشد و زندگیت پر از برکت حضور او باشد.

دوست بسیار عزیزم از صمیم قلب دعا می کنم که خداوند به عمرت، به علمت و به زندگیت برکت دهد.

دوست عزیزم دعا می کنم مرغ آمین بر تمام آرزو ها و دعا های خیرت آمین بگوید و زندگی سرشار از آرامش و برکت داشته باشید.

عزیزترین همراهم، دوست مهربانم، شنیده ای که می گویند دعا در حق همدیگر زودتر مستجاب می شود. پس بدان هر گاه خوشبختی و شانس به تو رو کرد دعا های خیر من مستجاب شده اند.

متن دعای خیر به دوست

امروز برایت دعا می کنم که خدای مهربان پای درد دل هایت بنشیند و تمام آرزوهایت را برآورده نماید.

دوست نازنینم ﺩﻋﺎ کنیم که ﻫﯿﭽ گاه ﺍﺷک غم و نارحتی ﺍﺯ ﭼﺸﻤﺎن زیبایت ﻧﯿﺎﺩ. ﺩﻋﺎ کنیم ﻫﯿﭽ وقت دلت پر نشود و اگر هم پرشد از عشق و محبت و وصال پر شود

ﺩﻋﺎ می کنیم ﻫﺮ ﭼیزی که در دل داری ﺑه آن برسی. ﺩﻋﺎ می کنم حکمت خدا با آرزوهایت یکی شوند دوست خوبم.

همیشه دعا می کنم چشمانی داشته باشی که بهترین ها را ببینند و قلبی که تمام مهربانی های جهان در آن جای بگیرند و ذهنی که همه بدی ها وناکامی ها را فراموش کند.

خدای مهربانم درهای مهربانی را بروی دوستانم باز کن و نسیم عشق را در تمام لحطات زندگی شان قرار بده.

جملات دعای خیر برای دوستم

دوست عزیزم دعا می کنم روزگارت بر وقف مراد باشد و روزهایت سرشار از شادی و آسمان زندگیت بی غباراز غم های روزگار.

خدایا دوست خوبم را از هرغم و غصه دور کن و بزم عشق را در زندگیش بر ما کن.

بخت و تقدیرت زیبا و عمر با برکتت مملو از یاد خدا و سرنوشتت چون خورشید تابناک و جسم و روحت از هر ناپاکی پاک باد دوست مهربانم.

دعا میکنم زیر سقف بلند آسمان، روی دامان پاک زمین و در هر کجا که هستی دست یاری گر پروردگارت همراهت باشد دوست عزیزم.

الهی دستی از غیب بر سرت کشیده شود و دعا می کنم آن دست همان دست باری تعالی باشد دوست عزیزم.

گاهی اوقات ممکن است دوست مان به سفر رفته باشد و یا در جایی دور از ما زندگی کند. در چنین حالتی بهترین راه برای رساندن دعاهای خیرمان و آرزوهای زیبایی که برای او می کنیم دادن پیام کوتاه و با اس ام اس به او می باشد. در این بخش از مقاله یک سری از زیباترین متن های حاوی دعای خیر برای دوستان را به رشته تحریر در آورده ایم که امید واریم مورد پسند واقع شوند.

دوست من از اعماق قلبم از درگاه حق تعالی می خواهم لحظاتت پر از عشق و امید باشد و کوچک ترین نارحتی خاطر نازنینت را مکدر نکند.

ویرایش شده توسط Mohsen Shz
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...