رفتن به مطلب

🥺🥺تعبیر خواب بلد

Aftaabgardaan

ارسال های توصیه شده

هفتا گاو افسرده، هفتا گاو سرخوش درونم رو خوردن و به مدت هفتاد روز و بیشتر، قراره افسرده باشم. دکتره میگفت نَگین ناراحتم! بگین احساس ناراحتی میکنم که احساستون رو از خودتون جدا کنین. باشه احساس ناراحتی میکنم. خب چی شد؟ از من جدا شد؟ خیر! همچین بختک وارانه چسبیده که بیا و ببین. بابا واقعا منصفانه است؟ یعنی میخوام بگم توی این سیاره ی گردالی.. توی این کهکشان به این گنده‌بکی..زشت نیست این اوصاف؟ پسر چه گاوای لاغر بی وجدانی! دلم از غصه تیکه پاره شد.

چیه این آدمیزاد؟

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2 دقیقه قبل، Aftaabgardaan گفته است:

هفتا گاو افسرده، هفتا گاو سرخوش درونم رو خوردن و به مدت هفتاد روز و بیشتر، قراره افسرده باشم. دکتره میگفت نَگین ناراحتم! بگین احساس ناراحتی میکنم که احساستون رو از خودتون جدا کنین. باشه احساس ناراحتی میکنم. خب چی شد؟ از من جدا شد؟ خیر! همچین بختک وارانه چسبیده که بیا و ببین. بابا واقعا منصفانه است؟ یعنی میخوام بگم توی این سیاره ی گردالی.. توی این کهکشان به این گنده‌بکی..زشت نیست این اوصاف؟ پسر چه گاوای لاغر بی وجدانی! دلم از غصه تیکه پاره شد.

چیه این آدمیزاد؟

💔☹ حق

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Aftaabgardaan گفته است:

چیه این آدمیزاد؟

خیلی حقققققققققق گیانم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...