رفتن به مطلب

بزرگ‌ترین مشکله مسخرم

MMD_I

ارسال های توصیه شده

دبستانمو تو مدرسه حومه شهر گذروندم ، همه بچه دهات بودن و پروو،هرچی میگفتم مسخرم میکردن چون من دهاتی نیستم و ازشون نبودم به مرور تصمیم گرفت حرف نزنم تا مسخره نشم،خانوادم هم چون نمیخواستن ماهی ۳۰تومن شهریه مدرسه بدن منو نبردن مدرسه مرکز شهر و کم حرفی عادت شد و ترس از مسخره شدن هر روز قوی تر میشه الان حتی از خواهر برادرم میترسم حرفی بزنم مسخرم کنن.دیروز هم توسط کارمند بانک مسخره شدم چون صدامو نمیشنید. کاش تلاشم نتیجه بده و ترس از حرف زدنو بزارم کنار.

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 10 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۶/۱۳ در 15:04، MMD_I گفته است:

دبستانمو تو مدرسه حومه شهر گذروندم ، همه بچه دهات بودن و پروو،هرچی میگفتم مسخرم میکردن چون من دهاتی نیستم و ازشون نبودم به مرور تصمیم گرفت حرف نزنم تا مسخره نشم،خانوادم هم چون نمیخواستن ماهی ۳۰تومن شهریه مدرسه بدن منو نبردن مدرسه مرکز شهر و کم حرفی عادت شد و ترس از مسخره شدن هر روز قوی تر میشه الان حتی از خواهر برادرم میترسم حرفی بزنم مسخرم کنن.دیروز هم توسط کارمند بانک مسخره شدم چون صدامو نمیشنید. کاش تلاشم نتیجه بده و ترس از حرف زدنو بزارم کنار.

ترس معنی ندارع دوست عزیز خاستن توانستن است

این خود شمایی ک تایین میکنی شخصیتت چی باشه. 

فکر زنجیر کنی یا پرواز در همان خاهی ماند

ترس رو ب خودت تلقین نکن هر کسی در جامعه یه شخصیتی داره و خودش مایین میکنه اون شخصیت ضعیف باشه یا قوی،خجالتی باشه یا خوش مشرب

تو فقط یک بار زندگی میکنی پس ازم تو جزم کن و ب خاسته هات برس محکم باش و قوی با اعتماد ب نفس حرف تو بزن ب نظر دیگران هم اهمیت نده بزار مسخره کنن با این کارشون فقط شخصیت خودشونو آشکار میکنن

🌹🌹

لینک به دیدگاه

• 5 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۶/۱۳ در 15:04، MMD_I گفته است:

باید با بچه های  شهر معاشرت کنید تا درسایه ی ادب اونها ترس شما از حرف زدن  بریزه ... ان شالله که موفق بوده باشید .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...