رفتن به مطلب

#4 بهترین بازیهای که تجربه کردم

MMD_I

ارسال های توصیه شده

spec ops:THE LINE

spacer.png

معرفی اجمالی:

بزرگ‌ترین طوفان شن در دبی آمده است. ژنرال جان کانراد، ژنرال آمریکایی است که در حال بازگشت از افغانستان میباشد. او به همراه گردان ۳۳ متوجه طوفانی که در شهر دبی آمده است می شوند و به شهر میروند تا اوضاع را درست کنند. جان کانراد و گردان ۳۳ از سوی ارتش آمریکا پیام دریافت می کنند که : نه ، به مقر برگردید ! اما کانراد برای کمک به مردم دبی از دستور سر پیچی می کند. زمان می گذرد، گردان ۳۳ زمین گیر و تمام ارتباطات قطع می شود. کشور ، دبی را منطقه غیر قابل سکونت خوانده و تمام پرواز ها به آنجا را لغو می کند. گردان ۳۳ برای سرکوب آشوب ها حکومت نظامی اعلام می کند که موجب تشکیل گروه های مختلف مردمی می شود. افرادی از گردان ۳۳ شورشی علیه کانراد می کنند ، اوضاع خراب است... پیامی که بالاخره به بیرون ارسال می شود : من ، جنرال کانراد هستم ، دبی از بین رفته ، همه چیز از بین رفته ، من اعلام میکنم که شکست خوردم. در همین حین ، ارتش آمریکا بهترین تیم دلتای خود را که شامل ( کاپیتان مارتین واکر ) ، گروهبان لوگو و آدامز میشود را را به دبی میفرستد تا وضعیت کانراد رو تایید و به مرکز گزارش کنند، اما از همان اول شورشی ها به آنها حمله می کنند چون گردان ۳۳ منابع آب که مانند طلا در شهر بود را تصرف کرده بودند و شورشی ها هرگونه سرباز آمریکایی ای را که که میدیدند، می کشتند. داستان ادامه پیدا میکنه و مشکل ، از جایی آغاز میشود که نیرو های گردان ۳۳، آنها را با افراد سی آی ای اشتباه میگیرند ...

( https://b2n.ir/d75703 )

امتیازهای بازی:

استیم: ۹از۱۰

گیمفا: ۹۵از۱۰۰

متاکریتیک: ۷۷از۱۰۰

تصاویر محیط بازی:

spacer.png

spec_ops_the_line_test_006_16zc.jpg

specopsthelinelinux-large_018_1uf.jpg

specops_476211_1200x675_3e96.jpg

1544755899_1462264281_specopstheline-003

p1_2789514_cf535f8b_qh58.jpg

spec_ops-800x500_r4sc.png

ss_d15b53353fd8c5b36f6f97887735addbcfdae

ویرایش شده توسط MMD_I
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...