رفتن به مطلب

ما بعد از رفتن هیچ کدامتان نمردیم!  فقط ...🌪

AVA_2002

ارسال های توصیه شده

ما بعد از رفتن هیچ کدامتان نمردیم!
 فقط کمی پوستمان کلفت تر شد و دیگر دلمان به این آسانیها نمی لرزد شاید یک روزی برای رفتنتان زانوی غم بغل گرفتیم و باریدیم اما حالا فهمیده ایم رفتنتان بزرگترین لطفی بود که در حق ما کردید! ما بعد از شما دیگر برای داشتن و ماندن کسی در زندگیمان خواهش نمی کنیم. وخوب میدانیم آدمی که دلش باشد اگر هزار بهانه هم برای رفتن داشته، باشد باز پای همه چیز می ماند شما به هر حال باید می آمدید و با رفتنتان باعث می شدید ما به خودمان بیاییم حالا دیگر برای آن اشکها و خواهش هایمان و برای گذشته مان کنار شما اصلا ناراحت نیستیم!
اصلا انگار خیر ما و زندگیمان در همان اتفاقات و رفتنتان بود قد کشیدنمان؛ بزرگ شدنمان..

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام من فرزاد هستم .من ددی اوا هستم .آوا چشمای خوشگلی داره .. من نقاشی کشیدم از چشمات .اینا رو نوشتم تو اوا بدونه من کامنت گذاشتم 😂

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، FaR_zZaD گفته است:

سلام من فرزاد هستم .من ددی اوا هستم .آوا چشمای خوشگلی داره .. من نقاشی کشیدم از چشمات .اینا رو نوشتم تو اوا بدونه من کامنت گذاشتم 😂

ددی اوا  چه هنرمندی  جووون به تو دادا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...