رفتن به مطلب

چالش😂

Queen

ارسال های توصیه شده

خودم بگم ک بدترین سوتی ک دادم این بود جلو مامانم میخاسم بگم به فا*ک رفتیم ولی خب یه جور جمعش کردم جلو بابام هم چند بار میخاسم بگم 🤣

ویرایش شده توسط Queen
لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

3 ساعت قبل، Queen گفته است:

بدترین سوتی ک تو جمع خانوادتون دادید چی بوده؟!

عزیزم من دارم فکر میکنم چه سوتی دادم😁. فلن یادم نمیاد اگه یادم اومد میام میگم. به شرطی امشب ت مهمونی یه سوتی بدم بیام تعریف کنم😁❤. مثلا شد به زندایی اشتباهی گفتم زن عمو😁

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

عزیزم من دارم فکر میکنم چه سوتی دادم😁. فلن یادم نمیاد اگه یادم اومد میام میگم. به شرطی امشب ت مهمونی یه سوتی بدم بیام تعریف کنم😁❤. مثلا شد به زندایی اشتباهی گفتم زن عمو😁

آهان یادم اومد، دبیرستانی بودم خاله ام ازدواج کرد. بعد شب شام دعوت بودیم خونه داماد. بعد من نمیدونم چرا میـرفتم بیرون ته باغ سرویس بهداشتی😂، درصورتی که داخل خونه بود سرویس بهداشتی. بعد دیدم داماد (شوهر خاله محترم) بهم میگه تو چرا میری ته باغ از سرویس بهداشتی استفاده میکنی داخل خونه هست که، گفتم نمیدونستم داخل خونه هم دارین🫣😅هیچی آب شدم که چقدر گیج میزنم، داخل خونه بود من خودمو عذاب میدادم میرفتم ته باغ ت اون تاریکی. 😁😂

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

آهان یادم اومد، دبیرستانی بودم خاله ام ازدواج کرد. بعد شب شام دعوت بودیم خونه داماد. بعد من نمیدونم چرا میـرفتم بیرون ته باغ سرویس بهداشتی😂، درصورتی که داخل خونه بود سرویس بهداشتی. بعد دیدم داماد (شوهر خاله محترم) بهم میگه تو چرا میری ته باغ از سرویس بهداشتی استفاده میکنی داخل خونه هست که، گفتم نمیدونستم داخل خونه هم دارین🫣😅هیچی آب شدم که چقدر گیج میزنم، داخل خونه بود من خودمو عذاب میدادم میرفتم ته باغ ت اون تاریکی. 😁😂

🤣🤣ای وای

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...