رفتن به مطلب
همراهان گرامی بعد از ثبت نام اگه مشکل تایید ایمیل براتون پیش اومد و ایمیلی دریافت نکردین صبور باشین تا نام کاربریتون توسط مدیران بررسی و تایید بشه

گفتگوی آزاد🤞🤞

Niloofar
 اشتراک گذاری

ارسال های توصیه شده

هم اکنون، نیلوفرآبی گفته است:

پوتی وار کی بود شوهر زلیخا بود😁. اره فکر کنم. بازیگرش فکر کنم فوت کرد

اصلا منم فرعونو میخوام حالا که اینجور شد🤣🤣🤣

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

پوتی وار کی بود شوهر زلیخا بود😁. اره فکر کنم. بازیگرش فکر کنم فوت کرد

پوتی وار نمیدونم من فقط یکی ۲ قسمتشو نگا ‌کردم ندیدم 🤔

ویرایش شده توسط Niloofar
لینک به دیدگاه

هم اکنون، Niloofar گفته است:

پوتی وار نمیدونم من فقط یکی ۲ قسمتشو نگا ‌کردم ندیدم 🤔

چالش بذارم خودمون شرکت کنیم😁😁

لینک به دیدگاه

وای😁😁😁. خوبه. 

وای فکر کنم زلیخا هم زن فرعون بودا رقیب قدر داریم عزیزم🥺😇🤣🤣

لینک به دیدگاه

شکر عزیزم سرما خوردم یکم بی حالم😁♥تو چه خبر💋

ااا چرا بلا بدور گلمspacer.pngویتامینC دوتا باهم بخور تا ننداختت هر چند خودت استادی عزیز دلم ❤❤❤

لینک به دیدگاه

موندم فردا چطور برم سرکار. صاحبکارم دار از مسافرت میاد. امیدوارم فردا بهتر بشم. قبل کرونا انقدر سرما خوردگی جدی نمیگرفتما. سرکار میرفتم. دانشگاه میرفتم با اینکه داغون بودما. بعد عادی بود. الان بعد کرونا سرما بخوری نمیشه بری سرکار. فرار میکنن ازت😁

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

ااا چرا بلا بدور گلمspacer.pngویتامینC دوتا باهم بخور تا ننداختت هر چند خودت استادی عزیز دلم ❤❤❤

باشه عزیزم ی آمپول نروبیون بگم مادرم بزن برام. من قرص مکمل میخوردما. موندم چطور سرما خوردم هرچند چون داروخونه ها انگار دارو کم دارن. بیمارای آنفلانزا و این ویروس جدید رو دکترا میفرستن سمت ما. دارو انگار کم. احتمالا از اونا گرفتم😁

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

باشه عزیزم ی آمپول نروبیون بگم مادرم بزن برام. من قرص مکمل میخوردما. موندم چطور سرما خوردم هرچند چون داروخونه ها انگار دارو کم دارن. بیمارای آنفلانزا و این ویروس جدید رو دکترا میفرستن سمت ما. دارو انگار کم. احتمالا از اونا گرفتم😁

واکسن انفولانزا زدی؟

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

موندم فردا چطور برم سرکار. صاحبکارم دار از مسافرت میاد. امیدوارم فردا بهتر بشم. قبل کرونا انقدر سرما خوردگی جدی نمیگرفتما. سرکار میرفتم. دانشگاه میرفتم با اینکه داغون بودما. بعد عادی بود. الان بعد کرونا سرما بخوری نمیشه بری سرکار. فرار میکنن ازت😁

اره میدونم از این سرما خوردگی فصلیاس ایشالله بهتر میشی خوشگلم الان زیاد شده اب لیمو شیرین و اب پرتقال زیاد بخور 💋💋

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Niloofar گفته است:

واکسن انفولانزا زدی؟

ن عزیزم نزدم. شنیدم گرون. البته یادم ی سال داداشم زد همون سال حی آنفلانزا میگرفت. الناز چرا نیست بذار ت چت اسمشو سرچ کنم🙁🌹

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، نیلوفرآبی گفته است:

ن عزیزم نزدم. شنیدم گرون. البته یادم ی سال داداشم زد همون سال حی آنفلانزا میگرفت. الناز چرا نیست بذار ت چت اسمشو سرچ کنم🙁🌹

از دیروز ساعت 6که چت بود نیومد انگار😕

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...