رفتن به مطلب

بهروز وثوقی از گذشته تاکنون؛ ستاره همیشه روشنی که «فشن آیکون» زمانه بود!

ارسال های توصیه شده

اعجوبه؛ اسطوره؛ سلطان؛ جذابترین؛ آخرِخوشتیپ؛ انگار عکس برای دیروز است! و… بدون اغراق هزاران هزار تعریف‌های دیگر این چنینی از بهروز وثوقی، بازیگری که ۴۳ سال است از وطنش دور مانده اما از قلب مردمانش نه؛ آن هم نه فقط کسانی که هم دوره او بودند و پای فیلم و تئاتر و نقش آفرینی های‌اش در سینما و رادیو می‌نشستند؛ بلکه فرزندِ فرزند کسانی که هم سن و سال او هستند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

این تعریف‌ها را جوان‌هایی از او می‌کنند که عشق سینما دارند و شیفته بازیگری و استایل کسی هستند که او را بسیاری از منتقدین سینما و چهره‌های شناخته شده؛ بی‌تکرار می‌دانند. بازیگر محبوبی که همین حالا تنها در اینستاگرام بیش از ۴ میلیون فالوور دارد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بحث درباره سینما و قیصرِ همیشه ماندگار را می‌گذاریم به عهده سینما گران و می‌پردازیم به استایل بهروز وثوقی از دیروز تا امروز…

خوشتیپی برای همه فصول

بهروز وثوقی؛ بازیگری خوش تیپ و استایل بود؛ نه تنها در مقابل دوربین و زیر نورهای سینما بلکه در عادی‌ترین مواقع.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او اگر نگوییم خودش مد ساز بود و به قول امروزی‌ها فشن آیکون به حساب می‌آید، یکی از چهره‌هایی بود که به روزترین استایل‌ها را داشت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بهروز وثوقی؛ بلوزهای دکمه دارِ یقه باز را تا سال‌ها در سبک لباس پوشیدن خودش حفظ کرد.

2aa18e1765e5adae63a6fbdc4f18e973-216x300 Behrouz-Vossoughi-Official-vossoughi_beh

او ابایی از پوشیدن رنگ‌هایی که در آن سال‌ها مد نبود مردان بپوشند نداشت.

در این میان به رنگ‌های زرد و لیمویی هم حسابی استقبال نشان می‌داد؛ خصوصا اگر قرار بود برای روی جلد شدن و مصاحبه به دفتر مجله‌ها برود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

یقه اسکی یکی از لباس‌های محبوب این بازیگرِ حسابی پر طرفدار بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

استایل مونوکروم را بارها به نمایش گذاشت و از دوست داران لباس چرم بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

ساعت و عینک آفتابی اکسسوری محبوب آقای بازیگر

ساعت یکی از اکسسوری‌های مورد علاقه‌ای بود که همیشه یکی از گران‌ترین‌هایش را به دست داشت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در میان سالی علاقه‌اش را از ساعت البته به سمت عینک دودی چرخاند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

هر چند در این سال‌ها هم ساعت برند کارتیه سانتوس با او خبرساز شد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

عقاب سینما و شاهین فوتبال

عقاب سینمای ایران با شاهین فوتبال ایران دوستی نزدیکی داشت. بهروز وثوقی در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود؛ من پرسپولیسی بودم اما به خاطر حجازی طرفدار آبی‌ها شدم.

بررسی استایل بهروز وثوقی

آن‌ها بارها با همدیگر روی جلد مجالات رفتند و حسابی آن‌ها را پر فروش کردند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

البته بهروز وثوقی تنها ورزشکاران را دوست نداشت؛ بلکه خودش هم ورزشکار بود. او هنوز هم ورزش می‌کند و توانسته سلامتی خودش را تا این سن؛ حفظ کند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در مصاحبه‌ای در اینباره چند سال پیش گفته بود: «من از زمانی که خودم را شناختم همیشه عاشق ورزش بودم و با ورود به دبیرستان و دوره نوجوانی ورزش را به شکل جدی دنبال می‌کردم. علاوه بر ورزش‌های آمادگی جسمانی، ورزش حرفه‌ای هم می‌کرد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

کوهنوردی؛ تنیس، شنا و بعضی رشته‌های دو و میدانی و بسکتبال از ورزش‌های مورد علاقه او بوده است.

بهروز وثوقی یکی از استایل‌های مورد توجه‌اش بلوز و شلوار جین و یا شلوار و تی شرت جین؛ بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

اورکت نظامی و شلوار لی یکی دیگر از استایل‌هایی بود که در آن روزها مد شد و بهروز وثوقی هم یکی از اولین کسانی بود که با این تیپ ندرخشید، بلکه باعث درخشیدنش شد.

ستاره ای کت و شلوار پوش

البته بعد از گفتن اینها نباید از استایل رسمی و کت و شلوار بهروز وثوقی چشم پوشی کرد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در یکی از پست‌های اینستاگرامش؛ قسمتی از فیلم«ممل امریکایی» را گذاشته و نوشته: «توی دنیا از این کت شلوار دوتا درست شده یکی واسه من یکی واسه برت لنکستر!»

بررسی استایل بهروز وثوقی

موهایی برای تغییر نقش و چهره

بهروز وثوقی موهای مجعد داشته و دارد. او همیشه با مدل موهایش هم توانسته در استایل خودش از جوانی و تا به امروز (البته در این سال ها) تغییر بدهد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

موهای باز در سال‌های قبل انقلاب و موهای دم اسبی؛ در سال‌های بعد از مهاجرت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

در نهایت اینکه؛ نمی‌توان این موضوع را تمام کرد؛ چون استایل و خوش تیپی این اسطوره سینما هم تمامی ندارد!

بررسی استایل بهروز وثوقی

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 6 ماه بعد...
در ۱۴۰۱/۸/۲۳ در 18:42، Secret گفته است:

اعجوبه؛ اسطوره؛ سلطان؛ جذابترین؛ آخرِخوشتیپ؛ انگار عکس برای دیروز است! و… بدون اغراق هزاران هزار تعریف‌های دیگر این چنینی از بهروز وثوقی، بازیگری که ۴۳ سال است از وطنش دور مانده اما از قلب مردمانش نه؛ آن هم نه فقط کسانی که هم دوره او بودند و پای فیلم و تئاتر و نقش آفرینی های‌اش در سینما و رادیو می‌نشستند؛ بلکه فرزندِ فرزند کسانی که هم سن و سال او هستند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

این تعریف‌ها را جوان‌هایی از او می‌کنند که عشق سینما دارند و شیفته بازیگری و استایل کسی هستند که او را بسیاری از منتقدین سینما و چهره‌های شناخته شده؛ بی‌تکرار می‌دانند. بازیگر محبوبی که همین حالا تنها در اینستاگرام بیش از ۴ میلیون فالوور دارد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بحث درباره سینما و قیصرِ همیشه ماندگار را می‌گذاریم به عهده سینما گران و می‌پردازیم به استایل بهروز وثوقی از دیروز تا امروز…

خوشتیپی برای همه فصول

بهروز وثوقی؛ بازیگری خوش تیپ و استایل بود؛ نه تنها در مقابل دوربین و زیر نورهای سینما بلکه در عادی‌ترین مواقع.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او اگر نگوییم خودش مد ساز بود و به قول امروزی‌ها فشن آیکون به حساب می‌آید، یکی از چهره‌هایی بود که به روزترین استایل‌ها را داشت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بهروز وثوقی؛ بلوزهای دکمه دارِ یقه باز را تا سال‌ها در سبک لباس پوشیدن خودش حفظ کرد.

2aa18e1765e5adae63a6fbdc4f18e973-216x300 Behrouz-Vossoughi-Official-vossoughi_beh

او ابایی از پوشیدن رنگ‌هایی که در آن سال‌ها مد نبود مردان بپوشند نداشت.

در این میان به رنگ‌های زرد و لیمویی هم حسابی استقبال نشان می‌داد؛ خصوصا اگر قرار بود برای روی جلد شدن و مصاحبه به دفتر مجله‌ها برود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

یقه اسکی یکی از لباس‌های محبوب این بازیگرِ حسابی پر طرفدار بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

استایل مونوکروم را بارها به نمایش گذاشت و از دوست داران لباس چرم بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

ساعت و عینک آفتابی اکسسوری محبوب آقای بازیگر

ساعت یکی از اکسسوری‌های مورد علاقه‌ای بود که همیشه یکی از گران‌ترین‌هایش را به دست داشت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در میان سالی علاقه‌اش را از ساعت البته به سمت عینک دودی چرخاند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

هر چند در این سال‌ها هم ساعت برند کارتیه سانتوس با او خبرساز شد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

عقاب سینما و شاهین فوتبال

عقاب سینمای ایران با شاهین فوتبال ایران دوستی نزدیکی داشت. بهروز وثوقی در یکی از مصاحبه‌هایش گفته بود؛ من پرسپولیسی بودم اما به خاطر حجازی طرفدار آبی‌ها شدم.

بررسی استایل بهروز وثوقی

آن‌ها بارها با همدیگر روی جلد مجالات رفتند و حسابی آن‌ها را پر فروش کردند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

البته بهروز وثوقی تنها ورزشکاران را دوست نداشت؛ بلکه خودش هم ورزشکار بود. او هنوز هم ورزش می‌کند و توانسته سلامتی خودش را تا این سن؛ حفظ کند.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در مصاحبه‌ای در اینباره چند سال پیش گفته بود: «من از زمانی که خودم را شناختم همیشه عاشق ورزش بودم و با ورود به دبیرستان و دوره نوجوانی ورزش را به شکل جدی دنبال می‌کردم. علاوه بر ورزش‌های آمادگی جسمانی، ورزش حرفه‌ای هم می‌کرد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

کوهنوردی؛ تنیس، شنا و بعضی رشته‌های دو و میدانی و بسکتبال از ورزش‌های مورد علاقه او بوده است.

بهروز وثوقی یکی از استایل‌های مورد توجه‌اش بلوز و شلوار جین و یا شلوار و تی شرت جین؛ بود.

بررسی استایل بهروز وثوقی

اورکت نظامی و شلوار لی یکی دیگر از استایل‌هایی بود که در آن روزها مد شد و بهروز وثوقی هم یکی از اولین کسانی بود که با این تیپ ندرخشید، بلکه باعث درخشیدنش شد.

ستاره ای کت و شلوار پوش

البته بعد از گفتن اینها نباید از استایل رسمی و کت و شلوار بهروز وثوقی چشم پوشی کرد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

او در یکی از پست‌های اینستاگرامش؛ قسمتی از فیلم«ممل امریکایی» را گذاشته و نوشته: «توی دنیا از این کت شلوار دوتا درست شده یکی واسه من یکی واسه برت لنکستر!»

بررسی استایل بهروز وثوقی

موهایی برای تغییر نقش و چهره

بهروز وثوقی موهای مجعد داشته و دارد. او همیشه با مدل موهایش هم توانسته در استایل خودش از جوانی و تا به امروز (البته در این سال ها) تغییر بدهد.

بررسی استایل بهروز وثوقی

بررسی استایل بهروز وثوقی

موهای باز در سال‌های قبل انقلاب و موهای دم اسبی؛ در سال‌های بعد از مهاجرت.

بررسی استایل بهروز وثوقی

در نهایت اینکه؛ نمی‌توان این موضوع را تمام کرد؛ چون استایل و خوش تیپی این اسطوره سینما هم تمامی ندارد!

بررسی استایل بهروز وثوقی

مرسی از پست عالی تون

لینک به دیدگاه
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...